Jedyna w swoim rodzaju, wspaniała noc (foto)

Wydarzenia

Jedyna w swoim rodzaju, wspaniała noc (foto)

29.01.2017
autor: Elżbieta Borzymek
Tradycyjnym polonezem swoją kameralną studniówkę rozpoczęli uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich i IV Liceum Ogólnokształcącego ZDZ CK  w Wyszkowie. Bawili się w sobotę 28 stycznia w restauracji „Arkadia” w Somiance. – Dzisiejszego wieczoru pragniemy odłożyć na bok wszelkie troski, zmartwienia, żeby naszym udziałem stała się dobra zabawa – zapowiedzieli.
Po uroczystym tańcu, który poprowadzili w pierwszych parach dyrektor ZDZ CK Dariusz Glinka i dyrektor szkoły Agata Rydzewska, prowadzący uroczystość uczniowie powitali jej uczestników, szczególnie serdecznie rodziców, gospodarzy tego wieczoru. 
– Ta studniówka ma wyjątkowy charakter, kończy się pewien etap w naszym życiu. Przed nami egzamin dojrzałości i dorosłe życie – zauważyli przedstawiciele tegorocznych maturzystów. – Przez te lata nie szczędziliśmy wysiłku, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy, by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy odłożyć na bok wszelkie troski, zmartwienia, żeby naszym udziałem stała się dobra zabawa.
- Dziś nadeszła ta długo oczekiwana przez was noc – zwróciła się do swoich uczniów wicedyrektor Agata Rydzewska. – Zróbmy wszystko, aby ta noc była wspaniała, jedyna w swoim rodzaju.
Przypomniała, jak przyszli do tej szkoły, jak przez lata w niej spędzone zmienili się. – Szkoła pomogła wam stać się dojrzałymi młodymi ludźmi, otwartymi na wezwania współczesnego świata.
Pani dyrektor podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i przygotowania studniówki.
- Ten uroczysty nastrój udziela się wszystkim zebranym na tej sali – dodał dyrektor ZDZ Darusz Glinka. Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem dla was i dla nas. Za przysłowiowe 100 dni wkroczycie w dorosłość. 
Przedstawicielka rodziców podziękowała dyrekcji szkoły i nauczycielom. Piękne bukiety kwiatów otrzymali dyrektorzy Agata Rydzewska, Dariusz Glinka, Urszula Nowak-Martyna oraz wychowawcy klas maturalnych: Joanna Lewandowska, Ewelina Jasińska i Anna Król.
AKFinanse 728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Zitcom