Jaki serwer wybrać zakładając firmę w internecie?

Wydarzenia

Jaki serwer wybrać zakładając firmę w internecie?

18.11.2019
autor: materiał zewnętrzny
Z pewnością zakładając swoją pierwszą firmę w internecie, zastanawiasz się, od czego zacząć. Oprócz tradycyjnych formalności musisz pomyśleć również o tym, jak sprawić, by strona działała nieprzerwanie, była bezpieczna i zapewniała szybki dostęp do produktów lub usług, które proponujesz. Koniecznością jest zatem kupno lub wynajem serwera.

 

Serwer jest zmodyfikowanym komputerem, który działa non stop i tym samym nieustannie zapewnia dostęp do stron internetowych. Kupno komputera i samodzielne zaprogramowanie go jest jednym z rozwiązań, jednak znacznie lepiej zdecydować się na współpracę z firmą oferującą tani hosting www https://www.sprintdatacenter.pl/tani-hosting-www. Wynajmując serwer od firmy zewnętrznej, znacznie ułatwiasz sobie pracę i oszczędzasz czas.
 

Zalety hostingu www

Jedną z opcji wynajmowania serwera jest hosting www. Decydując się na to, dzielisz serwer z innymi użytkownikami. Jeśli jednak masz co do tego wątpliwości, to zapewniamy, że Sprint Data Center https://www.sprintdatacenter.pl/ z pewnością wykluczy je wszystkie. Zapewniamy zabezpieczenie antywirusowe, pełną dostępność do Twojej strony i zasilanie awaryjne.

Hosting www jest idealny, kiedy dopiero zaczynasz prowadzić przedsiębiorstwo. Jeśli jednak już od jakiegoś czasu powierzasz opiekę nad stroną komuś z zewnątrz, a Twoja firma stale wzrasta, warto przemyśleć wynajem serwera VPS lub dedykowanego. Polecamy się zwłaszcza wtedy, gdy chcesz zaoszczędzić nieco pieniędzy i wykorzystać je na rozwój swojej firmy.
 

Serwer VPS czy serwer dedykowany?

Jeśli swoją stronę prowadzisz od kilku lat i pragniesz zmian, przemyśl wejście na wyższy poziom. Hosting www to zdecydowanie za mało, by udźwignąć wciąż poszerzającą się ofertę. W związku z tym pozostaje Ci wybór między serwerem VPS a dedykowanym (więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.sprintdatacenter.pl/najtansze-serwery-dedykowane)

Serwer VPS jest wydajną i stabilną opcją dostosowaną do większych firm. Jako użytkownik zyskujesz pełen dostęp do serwera i dobierasz wedle własnych potrzeb odpowiednie parametry, na przykład pamięć RAM. Mimo iż dzielisz miejsce na jednym serwerze wraz z innymi wynajmującymi, masz pewność, że Twoja strona jest zabezpieczona i będzie działała sprawnie.

Z kolei serwer dedykowany jest rozwiązaniem dla najbardziej wymagających i dużych firm. O ile w przypadku VPS dzielisz się serwerem z innymi, serwer dedykowany jest w całości do Twojej dyspozycji. Często się mówi o dużym koszcie serwera dedykowanego, nie jest to jednak regułą – Sprint Data Center udostępnia najtańsze serwery dedykowane.Sprawdź naszą ofertę i sam się przekonaj.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom