Jak wyszukać firmę w internecie?

Wydarzenia

Jak wyszukać firmę w internecie?

10.01.2019
autor: Red.
Twoja firma chce skorzystać z jakichś wyspecjalizowanych usług? A może Ty sam musisz zgłosić się o pomoc do hydraulika, mechanika samochodowego lub innego fachowca? Może szukasz adresu do jakieś instytucji lub urzędu? Teraz wszystkie tego rodzaju wątpliwości zostają raz na zawsze rozwiane, a znalezienie tego rodzaju informacji jeszcze nigdy wcześniej nie było łatwiejsze. Wystarczy skorzystać z adconnect.pl, czyli internetowej wyszukiwarki danych kontaktowych do polskich firm i przedsiębiorstw.
 

Jak wygląda struktura wyszukiwarki?

W wyszukiwarce danych kontaktowych do firm znajdują się tysiące opisów podmiotów gospodarczych działających na terenie naszego kraju. Wśród nich znajdują się przedsiębiorstwa specjalizujące się w różnych branżach i obszarach działalności. Aby tak szeroka lista firm i przedsiębiorstw była łatwa w przeszukiwaniu, wprowadzono podział wszystkich informacji według branży i regionów, w których działają. Podział tych firm, ze względów na ich umiejscowienie, można wyszukać chociażby poprzez wpisanie konkretnego miasta lub województwa. Pozwala to na znalezienie firmy, która znajduje się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Kryterium przedmiotowej działalności firmy, uwzględnione zostało ze względu na branżę, w jakiej działa przedsiębiorstwo lub firma. Poszczególnych branż wyodrębniono prawie dwadzieścia. Mało tego, każda z nich została podzielona na bardziej szczegółowe kategorie, które umożliwiają jeszcze dokładniejsze i bardziej trafne wyszukanie namiarów na firmę, z której usług chcemy skorzystać.

Jakie informacje znajdziesz w bazie firm?

Po uzupełnieniu wybranych kryteriów wyszukiwania można otrzymać informację zwrotną w formie listy poszczególnych firm, jak i zestawów informacji na ich temat. W przypadku, gdy szukało się według branż, wyświetlone zostaną firmy, które specjalizują się w branżach związanych z: urodą, nauką, motoryzacją, turystyką, transportem, telekomunikacją czy różnymi rodzajami usług. Jeśli wyszukiwania opierały się na kryterium miejscowym, lista firm uwzględni przedsiębiorstwa, które znajdują się na terenie konkretnego miasta – Warszawy, Krakowa, Katowic czy Gdyni. Jeśli wpisane zostało województwo, użytkownik dowie się jakie przedsiębiorstwa działają w Małopolsce, w województwie podkarpackim, mazowieckim lub łódzkim. Wśród informacji ukazane zostaną: nazwa firmy, adres jej siedziby, imię i nazwisko właściciela, adres internetowej strony firmowej, opinie i referencje klientów, jak również dokładny opis działalności firmy i prezentowanej przez nią oferty, jak również profile działalności związane z konkretnym przedsiębiorstwem. Polecamy sprawdzić funkcjonalność serwisu adconnect.pl który jest najnowszym rozwiązaniem marketingowym na rynku.

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku