Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów we wszystkich lokalach wyborczych Gminy Wyszków. Są jednak takie miejscowości, gdzie Rafał Trzaskowski zajął dopiero czwarte miejsce, wyprzedzony przez Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołownię.
W mieście 6.670 wyborców oddało głos na Andrzeja Dudę, 3.559 na Rafała Trzaskowskiego, 1.823 na Szymona Hołownię, 1.273 na Krzysztofa Bosaka, 320 – na Władysława Kosiniaka-Kamysza, 216 – na Roberta Biedronia.
Na wsiach Gminy Wyszków na Andrzeja Dudę zagłosowało 3.737 wyborców, na Rafała Trzaskowskiego – 1.074, Szymona Hołownię - 760, Krzysztofa Bosaka – 581, na Władysława Kosiniaka-Kamysza – 133, Roberta Biedronia – 78.
Wyniki głosowania w poszczególnych obwodach Gminy Wyszków:
MIASTO
Obwód nr 1, ZDZ
Andrzej Duda – 249 głosów
Rafał Trzaskowski – 187 głosów
Szymon Hołownia - 75 głosów
Krzysztof Bosak – 67 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 15 głosów
Robert Biedroń - 12 głosów
Marek Jakubiak – 4 głosy
Mirosław Piotrowski – 3 głosy
Stanisław Żółtek - 1 głos
Paweł Tanajno – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 2, Szkoła Podstawowa nr 5, wejście A
Andrzej Duda – 550 głosów
Rafał Trzaskowski – 282 głosy
Szymon Hołownia - 145 głosów
Krzysztof Bosak – 115 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 19 głosów
Robert Biedroń - 15 głosów
Stanisław Żółtek - 6 głosów
Waldemar Witkowski – 3 głosy
Paweł Tanajno – 2 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Obwód nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5, wejście B
Andrzej Duda – 556 głosów
Rafał Trzaskowski – 242 głosy
Szymon Hołownia - 168 głosów
Krzysztof Bosak – 112 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 32 głosy
Robert Biedroń - 10 głosów
Stanisław Żółtek - 2 głosy
Marek Jakubiak – 2 głosy
Mirosław Piotrowski – 2 głosy
Waldemar Witkowski – 1 głos
Paweł Tanajno – 1 głos
Obwód nr 4, hala WOSiR
Andrzej Duda – 442 głosy
Rafał Trzaskowski – 228 głosy
Szymon Hołownia - 149 głosów
Krzysztof Bosak – 97 głosów
Robert Biedroń - 19 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 17 głosów
Paweł Tanajno – 3 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 5, Przedszkole “Bajka” (os. Polonez)
Andrzej Duda – 426 głosów
Rafał Trzaskowski – 166 głosów
Szymon Hołownia - 117 głosów
Krzysztof Bosak – 95 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 25 głosów
Robert Biedroń - 13 głosów
Paweł Tanajno – 1 głos
Marek Jakubiak – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Stanisław Żółtek - 1 głos
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 6, Przedszkole nr 1, ul. Prosta
Andrzej Duda – 419 głosów
Rafał Trzaskowski – 249 głosów
Krzysztof Bosak – 109 głosów
Szymon Hołownia - 103 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 27 głosów
Robert Biedroń - 22 głosy
Stanisław Żółtek - 6 głosów
Marek Jakubiak – 5 głosów
Paweł Tanajno – 3 głosy
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 7, Szkoła Podstawowa nr 2
Andrzej Duda – 511 głosów
Rafał Trzaskowski – 200 głosów
Szymon Hołownia - 107 głosów
Krzysztof Bosak – 78 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 27 głosów
Robert Biedroń - 11 głosów
Stanisław Żółtek - 3 głosy
Waldemar Witkowski – 3 głosy
Marek Jakubiak – 2 głosy
Paweł Tanajno – 2 głosy
Mirosław Piotrowski – 2 głosy
Obwód nr 8, Powiatowy Urząd Pracy
Andrzej Duda – 503 głosy
Rafał Trzaskowski – 314 głosów
Szymon Hołownia - 151 głosów
Krzysztof Bosak – 128 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 25 głosów
Robert Biedroń - 12 głosów
Marek Jakubiak – 4 głosy
Paweł Tanajno – 4 głosy
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Stanisław Żółtek - 1 głos
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 9, Zespół Szkół nr 1
Andrzej Duda – 421 głosów
Rafał Trzaskowski – 267 głosów
Szymon Hołownia - 86 głosów
Krzysztof Bosak – 71 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 19 głosów
Robert Biedroń - 17 głosów
Stanisław Żółtek - 2 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Paweł Tanajno – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Obwód nr 10, WOK Hutnik
Andrzej Duda – 464 głosy
Rafał Trzaskowski – 289 głosów
Szymon Hołownia - 103 głosy
Krzysztof Bosak – 53 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 31 głosów
Robert Biedroń - 17 głosów
Marek Jakubiak – 3 głosy
Paweł Tanajno – 3 głosy
Mirosław Piotrowski – 2 głosy
Waldemar Witkowski – 1 głos
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 11, Szkoła Podstawowa nr 4, wejście A
Andrzej Duda – 381 głosów
Rafał Trzaskowski – 192 głosy
Szymon Hołownia - 84 głosy
Krzysztof Bosak – 41 głosów
Robert Biedroń - 12 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 8 głosów
Stanisław Żółtek - 2 głosy
Marek Jakubiak – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 12, Szkoła Podstawowa nr 4, wejście B
Andrzej Duda – 492 głosy
Rafał Trzaskowski – 250 głosów
Szymon Hołownia - 142 głosy
Krzysztof Bosak – 53 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 21 głosów
Robert Biedroń - 9 głosów
Stanisław Żółtek - 3 głosy
Paweł Tanajno – 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Obwód nr 13, Biblioteka Miejska
Andrzej Duda – 434 głosy
Rafał Trzaskowski – 216 głosów
Szymon Hołownia - 129 głosów
Krzysztof Bosak – 75 głosy
Robert Biedroń - 11 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 10 głosów
Stanisław Żółtek - 3 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Paweł Tanajno – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Obwód nr 14, Szkoła Podstawowa nr 1
Andrzej Duda – 420 głosów
Rafał Trzaskowski – 239 głosów
Szymon Hołownia - 157 głosów
Krzysztof Bosak – 96 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 24 głosy
Robert Biedroń - 17 głosów
Mirosław Piotrowski – 4 głosy
Stanisław Żółtek - 1 głos
Paweł Tanajno – 1 głos
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Marek Jakubiak – 0 głosów
Obwód nr 15, Szkoła Podstawowa nr 3, wejście A
Andrzej Duda – 394 głosy
Rafał Trzaskowski – 235 głosów
Szymon Hołownia - 106 głosów
Krzysztof Bosak – 83 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 20 głosy
Robert Biedroń - 19 głosów
Paweł Tanajno – 2 głosy
Stanisław Żółtek - 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Obwód nr 28, Szpital w Wyszkowie
Andrzej Duda – 8 głosów
Rafał Trzaskowski – 3 głosy
Szymon Hołownia - 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Robert Biedroń - 0 głosów
Krzysztof Bosak – 0 głosów
Marek Jakubiak – 0 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
WSIE
Obwód nr 16, Remiza OSP w Kamieńczyku (Kamieńczyk, Puste Łąki, Świniotop)
Andrzej Duda – 277 głosów
Rafał Trzaskowski – 191 głosów
Szymon Hołownia - 55 głosów
Krzysztof Bosak – 40 głosów
Robert Biedroń - 18 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów
Mirosław Piotrowski – 2 głosy
Stanisław Żółtek - 2 głosy
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Obwód nr 17, Szkoła w Skuszewie
Andrzej Duda – 183 głosy
Rafał Trzaskowski – 66 głosów
Krzysztof Bosak – 43 głosy
Szymon Hołownia - 42 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów
Mirosław Piotrowski – 3 głosy
Robert Biedroń - 2 głosy
Stanisław Żółtek - 2 głosy
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 1 głos
Paweł Tanajno – 0 głosów
Obwód nr 18, Szkoła Podstawowa w Lucynowie (wejście A, Lucynów, Lucynów Duży)
Andrzej Duda – 402 głosy
Rafał Trzaskowski – 84 głosy
Szymon Hołownia - 94 głosy
Krzysztof Bosak – 56 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 9 głosów
Robert Biedroń - 7 głosów
Marek Jakubiak – 2 głosy
Paweł Tanajno – 2 głosy
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 19, Szkoła Podstawowa w Lucynowie (wejście B, Deskurów, Ślubów, Tumanek)
Andrzej Duda – 236 głosów
Rafał Trzaskowski – 80 głosów
Szymon Hołownia - 46 głosów
Krzysztof Bosak – 34 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 8 głosów
Robert Biedroń - 2 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Paweł Tanajno – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 20, Szkoła Podstawowa w Rybienku Leśnym (wejście B, Drogoszewo)
Andrzej Duda – 246 głosów
Rafał Trzaskowski – 42 głosy
Szymon Hołownia - 32 głosy
Krzysztof Bosak – 29 głosów
Robert Biedroń - 5 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 3 głosy
Marek Jakubiak – 2 głosy
Paweł Tanajno – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 21, Przedszkole ul. Meliorantów (Rybienko Nowe, Rybienko Stare)
Andrzej Duda – 298 głosów
Rafał Trzaskowski – 179 głosów
Szymon Hołownia - 133 głosy
Krzysztof Bosak – 87 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 32 głosy
Robert Biedroń - 12 głosów
Stanisław Żółtek - 6 głosów
Mirosław Piotrowski – 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Obwód nr 22, Remiza OSP w Gulczewie
Andrzej Duda – 202 głosy
Rafał Trzaskowski – 79 głosów
Szymon Hołownia - 36 głosów
Krzysztof Bosak – 23 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 13 głosów
Robert Biedroń - 2 głosy
Mirosław Piotrowski – 2 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Paweł Tanajno – 1 głos
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 23, Szkoła Podstawowa w Rybnie (Kręgi Nowe, Rybno, Tulewo, Tulewo Górne)
Andrzej Duda – 466 głosów
Szymon Hołownia - 93 głosy
Krzysztof Bosak – 80 głosów
Rafał Trzaskowski – 77 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 7 głosów
Robert Biedroń - 7 głosów
Marek Jakubiak – 3 głosy
Paweł Tanajno – 3 głosy
Stanisław Żółtek - 1 głos
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Obwód nr 24, Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym (Leszczydół-Działki, Leszczydół-Podwielątki, Leszczydół-Pustki, Leszczydół Stary)
Andrzej Duda – 489 głosów
Krzysztof Bosak – 60 głosów
Szymon Hołownia - 59 głosów
Rafał Trzaskowski – 57 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 6 głosów
Robert Biedroń - 5 głosów
Waldemar Witkowski – 1 głos
Marek Jakubiak – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 25, Szkoła Podstawowa w Olszance (Olszanka, Sitno)
Andrzej Duda – 232 głosy
Rafał Trzaskowski – 49 głosów
Szymon Hołownia - 29 głosów
Krzysztof Bosak – 24 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów
Robert Biedroń - 4 głosy
Marek Jakubiak – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 26, Szkoła Podstawowa w Łosinnie
Andrzej Duda – 222 głosy
Szymon Hołownia - 22 głosy
Krzysztof Bosak – 13 głosów
Rafał Trzaskowski – 13 głosów
Władysław Kosiniak-Kamysz – 4 głosy
Robert Biedroń - 0 głosów
Marek Jakubiak – 0 głosów
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Paweł Tanajno – 0 głosów
Waldemar Witkowski – 0 głosów
Stanisław Żółtek - 0 głosów
Obwód nr 27, Szkoła Podstawowa w Leszczydole-Nowinach (Leszczydół-Nowiny, Natalin)
Andrzej Duda – 484 głosy
Rafał Trzaskowski – 157 głosów
Szymon Hołownia - 119 głosów
Krzysztof Bosak – 92 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 15 głosów
Robert Biedroń - 14 głosów
Stanisław Żółtek - 3 głosy
Marek Jakubiak – 2 głosy
Paweł Tanajno – 1 głos
Waldemar Witkowski – 1 głos
Mirosław Piotrowski – 0 głosów
Przypomnijmy wyniki wyborów w Gminie Wyszków, frekwencja - 66,34%.
Andrzej Duda – 51,05%, 10.407 głosów
Rafał Trzaskowski – 22,73%, 4.633 głosy
Szymon Hołownia - 12%, 2.583 głosy
Krzysztof Bosak – 9,09%, 1.854 głosy
Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,22%, 453 głosy
Robert Biedroń - 1,44%, 294 głosy
Stanisław Żółtek - 0,23%, 46 głosów
Marek Jakubiak – 0,19%, 39 głosy
Paweł Tanajno – 0,16%, 32 głosy
Mirosław Piotrowski – 0,13%, 27 głosów
Waldemar Witkowski – 0,09%, 17 głosy