Jak głosowano w mieście, a jak na wsiach

Wydarzenia

Jak głosowano w mieście, a jak na wsiach

29.06.2020
autor:
Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów we wszystkich lokalach wyborczych Gminy Wyszków. Są jednak takie miejscowości, gdzie Rafał Trzaskowski zajął dopiero czwarte miejsce, wyprzedzony przez Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołownię. 
 
W mieście 6.670 wyborców oddało głos na Andrzeja Dudę, 3.559 na Rafała Trzaskowskiego, 1.823 na Szymona Hołownię, 1.273 na Krzysztofa Bosaka, 320 – na Władysława Kosiniaka-Kamysza, 216 – na Roberta Biedronia. 
Na wsiach Gminy Wyszków na Andrzeja Dudę zagłosowało 3.737 wyborców, na Rafała Trzaskowskiego – 1.074, Szymona Hołownię - 760, Krzysztofa Bosaka – 581, na Władysława Kosiniaka-Kamysza – 133, Roberta Biedronia – 78. 
 
Wyniki głosowania w poszczególnych obwodach Gminy Wyszków: 
 
MIASTO 
 
Obwód nr 1, ZDZ 
Andrzej Duda – 249 głosów 
Rafał Trzaskowski – 187 głosów 
Szymon Hołownia - 75 głosów 
Krzysztof Bosak – 67 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 15 głosów 
Robert Biedroń - 12 głosów 
Marek Jakubiak – 4 głosy 
Mirosław Piotrowski – 3 głosy 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
 
Obwód nr 2, Szkoła Podstawowa nr 5, wejście A 
Andrzej Duda – 550 głosów 
Rafał Trzaskowski – 282 głosy 
Szymon Hołownia - 145 głosów 
Krzysztof Bosak – 115 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 19 głosów 
Robert Biedroń - 15 głosów 
Stanisław Żółtek - 6 głosów 
Waldemar Witkowski – 3 głosy 
Paweł Tanajno – 2 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
 
Obwód nr 3, Szkoła Podstawowa nr 5, wejście B 
Andrzej Duda – 556 głosów 
Rafał Trzaskowski – 242 głosy 
Szymon Hołownia - 168 głosów 
Krzysztof Bosak – 112 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 32 głosy 
Robert Biedroń - 10 głosów 
Stanisław Żółtek - 2 głosy 
Marek Jakubiak – 2 głosy 
Mirosław Piotrowski – 2 głosy 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Paweł Tanajno – 1 głos 

Obwód nr 4, hala WOSiR 
Andrzej Duda – 442 głosy 
Rafał Trzaskowski – 228 głosy 
Szymon Hołownia - 149 głosów 
Krzysztof Bosak – 97 głosów 
Robert Biedroń - 19 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 17 głosów 
Paweł Tanajno – 3 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 

Obwód nr 5, Przedszkole “Bajka” (os. Polonez) 
Andrzej Duda – 426 głosów 
Rafał Trzaskowski – 166 głosów 
Szymon Hołownia - 117 głosów 
Krzysztof Bosak – 95 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 25 głosów 
Robert Biedroń - 13 głosów 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 

Obwód nr 6, Przedszkole nr 1, ul. Prosta 
Andrzej Duda – 419 głosów 
Rafał Trzaskowski – 249 głosów 
Krzysztof Bosak – 109 głosów 
Szymon Hołownia - 103 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 27 głosów 
Robert Biedroń - 22 głosy 
Stanisław Żółtek - 6 głosów 
Marek Jakubiak – 5 głosów 
Paweł Tanajno – 3 głosy 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 

Obwód nr 7, Szkoła Podstawowa nr 2 
Andrzej Duda – 511 głosów 
Rafał Trzaskowski – 200 głosów 
Szymon Hołownia - 107 głosów 
Krzysztof Bosak – 78 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 27 głosów 
Robert Biedroń - 11 głosów 
Stanisław Żółtek - 3 głosy 
Waldemar Witkowski – 3 głosy 
Marek Jakubiak – 2 głosy 
Paweł Tanajno – 2 głosy 
Mirosław Piotrowski – 2 głosy 

Obwód nr 8, Powiatowy Urząd Pracy 
Andrzej Duda – 503 głosy 
Rafał Trzaskowski – 314 głosów 
Szymon Hołownia - 151 głosów 
Krzysztof Bosak – 128 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 25 głosów 
Robert Biedroń - 12 głosów 
Marek Jakubiak – 4 głosy 
Paweł Tanajno – 4 głosy 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
 
Obwód nr 9, Zespół Szkół nr 1 
Andrzej Duda – 421 głosów 
Rafał Trzaskowski – 267 głosów 
Szymon Hołownia - 86 głosów 
Krzysztof Bosak – 71 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 19 głosów 
Robert Biedroń - 17 głosów 
Stanisław Żółtek - 2 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 

Obwód nr 10, WOK Hutnik 
Andrzej Duda – 464 głosy 
Rafał Trzaskowski – 289 głosów 
Szymon Hołownia - 103 głosy 
Krzysztof Bosak – 53 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 31 głosów 
Robert Biedroń - 17 głosów 
Marek Jakubiak – 3 głosy 
Paweł Tanajno – 3 głosy 
Mirosław Piotrowski – 2 głosy 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 11, Szkoła Podstawowa nr 4, wejście A 
Andrzej Duda – 381 głosów 
Rafał Trzaskowski – 192 głosy 
Szymon Hołownia - 84 głosy 
Krzysztof Bosak – 41 głosów 
Robert Biedroń - 12 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 8 głosów 
Stanisław Żółtek - 2 głosy 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 

Obwód nr 12, Szkoła Podstawowa nr 4, wejście B 
Andrzej Duda – 492 głosy 
Rafał Trzaskowski – 250 głosów 
Szymon Hołownia - 142 głosy 
Krzysztof Bosak – 53 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 21 głosów 
Robert Biedroń - 9 głosów 
Stanisław Żółtek - 3 głosy 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
 
Obwód nr 13, Biblioteka Miejska 
Andrzej Duda – 434 głosy 
Rafał Trzaskowski – 216 głosów 
Szymon Hołownia - 129 głosów 
Krzysztof Bosak – 75 głosy 
Robert Biedroń - 11 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 10 głosów 
Stanisław Żółtek - 3 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 

Obwód nr 14, Szkoła Podstawowa nr 1 
Andrzej Duda – 420 głosów 
Rafał Trzaskowski – 239 głosów 
Szymon Hołownia - 157 głosów 
Krzysztof Bosak – 96 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 24 głosy 
Robert Biedroń - 17 głosów 
Mirosław Piotrowski – 4 głosy 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Marek Jakubiak – 0 głosów 

Obwód nr 15, Szkoła Podstawowa nr 3, wejście A 
Andrzej Duda – 394 głosy 
Rafał Trzaskowski – 235 głosów 
Szymon Hołownia - 106 głosów 
Krzysztof Bosak – 83 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 20 głosy 
Robert Biedroń - 19 głosów 
Paweł Tanajno – 2 głosy 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
 
Obwód nr 28, Szpital w Wyszkowie 
Andrzej Duda – 8 głosów 
Rafał Trzaskowski – 3 głosy 
Szymon Hołownia - 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Robert Biedroń - 0 głosów 
Krzysztof Bosak – 0 głosów 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
WSIE 
 
Obwód nr 16, Remiza OSP w Kamieńczyku (Kamieńczyk, Puste Łąki, Świniotop) 
Andrzej Duda – 277 głosów 
Rafał Trzaskowski – 191 głosów 
Szymon Hołownia - 55 głosów 
Krzysztof Bosak – 40 głosów 
Robert Biedroń - 18 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów 
Mirosław Piotrowski – 2 głosy 
Stanisław Żółtek - 2 głosy 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
 
Obwód nr 17, Szkoła w Skuszewie 
Andrzej Duda – 183 głosy 
Rafał Trzaskowski – 66 głosów 
Krzysztof Bosak – 43 głosy 
Szymon Hołownia - 42 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów 
Mirosław Piotrowski – 3 głosy 
Robert Biedroń - 2 głosy 
Stanisław Żółtek - 2 głosy 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
 
Obwód nr 18, Szkoła Podstawowa w Lucynowie (wejście A, Lucynów, Lucynów Duży) 
Andrzej Duda – 402 głosy 
Rafał Trzaskowski – 84 głosy 
Szymon Hołownia - 94 głosy 
Krzysztof Bosak – 56 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 9 głosów 
Robert Biedroń - 7 głosów 
Marek Jakubiak – 2 głosy 
Paweł Tanajno – 2 głosy 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 

Obwód nr 19, Szkoła Podstawowa w Lucynowie (wejście B, Deskurów, Ślubów, Tumanek) 
Andrzej Duda – 236 głosów 
Rafał Trzaskowski – 80 głosów 
Szymon Hołownia - 46 głosów 
Krzysztof Bosak – 34 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 8 głosów 
Robert Biedroń - 2 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 20, Szkoła Podstawowa w Rybienku Leśnym (wejście B, Drogoszewo) 
Andrzej Duda – 246 głosów 
Rafał Trzaskowski – 42 głosy 
Szymon Hołownia - 32 głosy 
Krzysztof Bosak – 29 głosów 
Robert Biedroń - 5 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 3 głosy 
Marek Jakubiak – 2 głosy 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 21, Przedszkole ul. Meliorantów (Rybienko Nowe, Rybienko Stare) 
Andrzej Duda – 298 głosów 
Rafał Trzaskowski – 179 głosów 
Szymon Hołownia - 133 głosy 
Krzysztof Bosak – 87 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 32 głosy 
Robert Biedroń - 12 głosów 
Stanisław Żółtek - 6 głosów 
Mirosław Piotrowski – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
 
Obwód nr 22, Remiza OSP w Gulczewie 
Andrzej Duda – 202 głosy 
Rafał Trzaskowski – 79 głosów 
Szymon Hołownia - 36 głosów 
Krzysztof Bosak – 23 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 13 głosów 
Robert Biedroń - 2 głosy 
Mirosław Piotrowski – 2 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 23, Szkoła Podstawowa w Rybnie (Kręgi Nowe, Rybno, Tulewo, Tulewo Górne) 
Andrzej Duda – 466 głosów 
Szymon Hołownia - 93 głosy 
Krzysztof Bosak – 80 głosów 
Rafał Trzaskowski – 77 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 7 głosów 
Robert Biedroń - 7 głosów 
Marek Jakubiak – 3 głosy 
Paweł Tanajno – 3 głosy 
Stanisław Żółtek - 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
 
Obwód nr 24, Szkoła Podstawowa w Leszczydole Starym (Leszczydół-Działki, Leszczydół-Podwielątki, Leszczydół-Pustki, Leszczydół Stary) 
Andrzej Duda – 489 głosów 
Krzysztof Bosak – 60 głosów 
Szymon Hołownia - 59 głosów 
Rafał Trzaskowski – 57 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 6 głosów 
Robert Biedroń - 5 głosów 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 

Obwód nr 25, Szkoła Podstawowa w Olszance (Olszanka, Sitno) 
Andrzej Duda – 232 głosy 
Rafał Trzaskowski – 49 głosów 
Szymon Hołownia - 29 głosów 
Krzysztof Bosak – 24 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 12 głosów 
Robert Biedroń - 4 głosy 
Marek Jakubiak – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 26, Szkoła Podstawowa w Łosinnie 
Andrzej Duda – 222 głosy 
Szymon Hołownia - 22 głosy 
Krzysztof Bosak – 13 głosów 
Rafał Trzaskowski – 13 głosów 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 4 głosy 
Robert Biedroń - 0 głosów 
Marek Jakubiak – 0 głosów 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
Paweł Tanajno – 0 głosów 
Waldemar Witkowski – 0 głosów 
Stanisław Żółtek - 0 głosów 
 
Obwód nr 27, Szkoła Podstawowa w Leszczydole-Nowinach (Leszczydół-Nowiny, Natalin) 
Andrzej Duda – 484 głosy 
Rafał Trzaskowski – 157 głosów 
Szymon Hołownia - 119 głosów 
Krzysztof Bosak – 92 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 15 głosów 
Robert Biedroń - 14 głosów 
Stanisław Żółtek - 3 głosy 
Marek Jakubiak – 2 głosy 
Paweł Tanajno – 1 głos 
Waldemar Witkowski – 1 głos 
Mirosław Piotrowski – 0 głosów 
 
Przypomnijmy wyniki wyborów w Gminie Wyszków, frekwencja - 66,34%. 
Andrzej Duda – 51,05%, 10.407 głosów 
Rafał Trzaskowski – 22,73%, 4.633 głosy 
Szymon Hołownia - 12%, 2.583 głosy 
Krzysztof Bosak – 9,09%, 1.854 głosy 
Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,22%, 453 głosy 
Robert Biedroń - 1,44%, 294 głosy 
Stanisław Żółtek - 0,23%, 46 głosów 
Marek Jakubiak – 0,19%, 39 głosy 
Paweł Tanajno – 0,16%, 32 głosy 
Mirosław Piotrowski – 0,13%, 27 głosów 
Waldemar Witkowski – 0,09%, 17 głosy 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom