Integracyjny bal karnawałowy (foto)

Wydarzenia

Integracyjny bal karnawałowy (foto)

01.02.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Trwa karnawał, w tym roku dość długi, bo zakończy się dopiero 5 marca. Okazji do zabawy będzie więc wiele. Karnawałową tradycją stały się już bale dla dzieci, na które zaprasza restauracja Baśniowa.
Kilkadziesiąt osób, dzieci wraz z rodzicami, zjechało się do Baśniowej w środę 30 stycznia. Jak to na balu karnawałowym, wśród gości nie zabrakło księżniczek, wróżek, superbohaterów. Zaproszono m.in. podopiecznych świetlic socjoterapeutycznej "Słoneczna", środowiskowej w Skuszewie oraz znajdujących się pod opieką streeworkerów Andrzeja Grajczyka i Joanny Kamińskiej. Za gościnę dzieci serdecznie podziękowały Danucie i Krzysztofowi Kowalewskim. Na bal zaprosili również Burmistrz Wyszkowa i Ośrodek Pomocy Społecznej. 
Bal nie mógł się rozpocząć inaczej niż polonezem. Ponieważ przebiegał pod hasłem integracji, nie zabrakło tańców, zabawnych konkursów i zabaw integracyjnych. Do wspólnej zabawy zachęcała młodzież z CEZiK "Kopernik".
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jeszcze coś dla odkrywców

Jeszcze coś dla odkrywców

Stoisko dla młodych (ciałem i duchem) odkrywców – to kolejna atrakcja sobotniego Lata z Radiem na stadionie miejskim.
zobacz więcej
Film ze studniówki „Norwida” (video)

Film ze studniówki „Norwida” (video)

Przeżyjmy to jeszcze raz. Zachęcamy do obejrzenia filmu ze studniówki I Liceum Ogólnokształcącego. Maturzyści z „Norwida” bawili się w swojej szkole 28 stycznia.
zobacz więcej
Wyraz wdzięczności ojcom (foto)

Wyraz wdzięczności ojcom (foto)

18 listopada 2018 r. przy Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie uroczyście został odsłonięty i poświęcony pomnik dedykowany żołnierzom podziemia antykomunistycznego i wszystkim walczącym o niepodległość Polski. Po uroczystości na przykościelnym placu odbył się piknik militarny. Dzień był zimny i mglisty, ale nie padało. Uroczystość, objętą patronatem honorowym prezydenta RP Andrzeja Dudy, poprzedziła w sanktuarium św. Rodziny Msza św. w intencji ojczyzny, której przewodniczył ks. bp. Stanisław Stefanek; on też wygłosił kazanie. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Reprezentacyjna Ligi Morskiej i Rzecznej pod batutą Józefa Kowalewskiego oraz chór parafialny pod dyrekcją Tomasza Śnieżaka.
zobacz więcej
Próbował staranować policjantów. Padły strzały

Próbował staranować policjantów. Padły strzały

Do wydarzeń niczym z kryminalnego filmu doszło w środę 22 maja na terenie gmin Długosiodło i Brańszczyk. Policjanci chcieli zatrzymać mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Ten próbował ich staranować. Funkcjonariusze oddali strzały…
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną