Inauguracja Lata z Radiem. Koncert w Wyszkowie 8 lipca (foto)

Wydarzenia

Inauguracja Lata z Radiem. Koncert w Wyszkowie 8 lipca (foto)

23.06.2017
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
W czwartek 22 czerwca w siedzibie Polskiego Radia w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja 46. edycji trasy koncertowej „Lato z Radiem”. Wzięli w niej udział również przedstawiciele Wyszkowa – jednego z 20 miast partnerskich. Impreza w Wyszkowie już w sobotę 8 lipca.
Tegoroczne „Lato z Radiem” odbywa się pod hasłem „Jedynka. Twój #Radioprzyjaciel” i szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce letniej trasy koncertowej. Przypomnijmy, że Wyszków powraca na mapę koncertową Lata z Radiem po rocznej przerwie.
Do studia mieszczącego się przy al. Niepodległości zaproszono nie tylko reprezentantów miast – gospodarzy, ale również gwiazdy – Marylę Rodowicz, Kasię Stankiewicz, Szymona Wydrę, Krzysztofa Jaryczewskiego (Oddział Zamknięty), Pawła Golca i Rudą z Red Lips. Na scenie wystąpiła Patrycja Markowska. Gminę Wyszków reprezentowali zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska, dyr. WOK Hutnik Mariusz Kowalski oraz naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał. 
Przypomnijmy, że gwiazdami koncertu plenerowego w Wyszkowie – 8 lipca na stadionie miejskim - będą Viola Brzezińska, Dawid Kwiatkowski oraz Maryla Rodowicz. Zaprezentuje się również iluzjonista Maciej Pol oraz kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra. Będą też zabawy dla dzieci, przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom. Koncert poprowadzi duet dziennikarzy radiowej Jedynki Monika Tarka i Robert Kilen. Skoordynują oni również poranną audycję na żywo ze studia plenerowego, zlokalizowanego na skwerze przy fontannie, ul. Sowińskiego (godz. 9-12).
Transmisje z występów będzie można usłyszeć na antenie radia, a także obejrzeć na stronie internetowej www.latozradiem.pl.
Z kolei w wakacyjne soboty o godz. 17 w radiu nadawane będą reportaże o miastach goszczących ekipę „Lata z Radiem”.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom