Happening przed „Tesco”

Wydarzenia

Happening przed „Tesco”

21.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Na happening prezentujący projekt „Bardziej sprawni – niepełnosprawni” kadra Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno – Wychowawczego zaprasza 23 marca w godz. 12-13 na teren sklepu „Tesco”. Miejsce nie jest przypadkowe, bo właśnie klienci „Tesco” mogą zapewnić wyszkowskiej placówce grant w wysokości 5 tys. zł.
OREW bierze udział w ogólnopolskim programie Tesco i Fundacji Tesco Dzieciom „Decydujesz, pomagamy”, mającego na celu wsparcie lokalnych projektów społecznych.
Głosowanie już trwa. Wygra projekt, który uzyska największą ilość głosów w sklepach „Tesco” w Wyszkowie oraz Ostrołęce. Do 3 kwietnia podczas zakupów należy prosić o żetony i wrzucić je do urny oznaczonej nazwą wyszkowskiego projektu.
W projekcie „Bardziej sprawni - niepełnosprawni” promujemy zdrowy styl życia, integrację i wsparcie rodzin niepełnosprawnych wychowanków; przeprowadzimy ćwiczenia ruchowe dla dzieci, warsztaty psychologiczne dla rodziców, „Dzień aktywności” na wycieczce osób niepełnosprawnych i ich rodzin” – opisują twórcy projektu z OREW.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom