Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

Wydarzenia

Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

14.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie zakwalifikował się do ogólnopolskiej akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. Teraz wszystko w naszych rękach: głosuj i pomóż szkole wygrać! NIVEA wybuduje 20 podwórek, które uzyskają najwięcej głosów.
Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową akcji i potrwa do końca lipca. Głosować można raz dziennie. „Każde Państwa kliknięcie to nie tylko uznanie dla talentów dzieci, lecz także większa szansa na wygraną i zdobycia wyjątkowego Podwórka Talentów – miejsca łączącego zabawę z nauką” – apelują uczniowie, nauczyciele i rodzice ZS w Rybnie. – „Zachęć swoich znajomych i daj nam szansę!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jakie są koszty utrzymania psa, czyli świadoma adopcja czworonoga

Jakie są koszty utrzymania psa, czyli świadoma adopcja czworonoga

Decyzja o adopcji psa powinna być przemyślana, a przyszły właściciel musi mieć świadomość zarówno kosztów związanych z utrzymaniem czworonoga, jak i czasu, który trzeba mu poświęcić. Wbrew pozorom utrzymanie psa może okazać się dość znaczącą pozycją w budżecie domowym. Szczególnie na początku, gdy pupila trzeba wyposażyć w niezbędne akcesoria. Należy także pamiętać o konieczności regularnych szczepień i płatnych wizytach u weterynarza, kiedy nasz pies zachoruje. Szacuje się, że miesięczny koszt utrzymania średniej wielkości psa wynosi ok. 150-200 złotych.
zobacz więcej
Anioły są wśród nas (foto)

Anioły są wśród nas (foto)

Około 30 tys. zł udało się zebrać podczas pikniku charytatywnego zorganizowanego z myślą o Marku Szczesnym, który w powrocie do zdrowia potrzebuje wiele wsparcia duchowego, ale też kosztownej rehabilitacji. Piknik „Anioły są wśród nas” odbył się w niedzielę 14 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 1, której Marek był uczniem.
zobacz więcej
Jak wybrać żel do mycia twarzy

Jak wybrać żel do mycia twarzy

Czy zdajesz sobie sprawę dlaczego skóra mężczyzn starzeje się wolniej niż skóra kobiet? To kwestia, m.in. jej budowy. Włókna męskiej skóry ułożone są prostopadle, dzięki czemu tworzy się struktura siatki, a to daje odporność na ich rozciąganie. Dzięki temu zmarszczki pojawiają się u mężczyzn później, są za to głębsze.
zobacz więcej
Kolejny kierowca stracił prawko w Łosinnie

Kolejny kierowca stracił prawko w Łosinnie

Wyszkowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującą, która w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 117 km/h. Kobieta nie tylko otrzymała mandat i punkty karne, ale na trzy miesiące straciła prawo jazdy.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku