Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

Wydarzenia

Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

14.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie zakwalifikował się do ogólnopolskiej akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. Teraz wszystko w naszych rękach: głosuj i pomóż szkole wygrać! NIVEA wybuduje 20 podwórek, które uzyskają najwięcej głosów.
Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową akcji i potrwa do końca lipca. Głosować można raz dziennie. „Każde Państwa kliknięcie to nie tylko uznanie dla talentów dzieci, lecz także większa szansa na wygraną i zdobycia wyjątkowego Podwórka Talentów – miejsca łączącego zabawę z nauką” – apelują uczniowie, nauczyciele i rodzice ZS w Rybnie. – „Zachęć swoich znajomych i daj nam szansę!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Po prostu trzeba walczyć (foto)

Po prostu trzeba walczyć (foto)

Niezależnie, kim jesteście, nie bójcie się tego, czego chcecie od życia. Po prostu trzeba walczyć o pewne rzeczy. Nie wierzcie, że czegoś nie możecie - na spotkaniu w Wyszkowie mówił Jerzy Górski, który przez 14 lat był narkomanem… A potem wygrał podwójnego Ironmana. O przekuwaniu słabości w siłę mówił nie tylko do uzależnionych. Przecież każdy się czegoś boi i każdemu brakuje siły, by walczyć o to, co ważne…
zobacz więcej
Skuteczna reklama firmy w internecie

Skuteczna reklama firmy w internecie

Na polskim rynku działa obecnie bardzo wiele firm, które reprezentują różnego rodzaju branże i obszary działalności. Dzięki temu możemy korzystać z oferowanych przez nie usług, jak również kupować sprzedawane przez nie produkty. Niezwykle ułatwia to nasze codzienne funkcjonowanie. Jednak w przypadku wystąpienia konieczności skontaktowania się z danym podmiotem gospodarczym można nie wiedzieć w jaki sposób zdobyć na niego namiary. Odpowiedzią na tę potrzebę jest internetowa wyszukiwarka adconnect.pl, która jest elektroniczną bazą danych o firmach.
zobacz więcej
Wielkość Polski tworzyli wielcy święci (foto)

Wielkość Polski tworzyli wielcy święci (foto)

Arcybiskup Józef Michalik przewodniczył uroczystej sumie odpustowej w sanktuarium św. Idziego. Mówił m.in. o świętości, sile wiary, o tym, co jest kluczem do zwykłego, ludzkiego szczęścia.
zobacz więcej
Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

Za czyn 2017 – uhonorowaliśmy najlepszych (foto)

12 lutego po raz jedenasty zostały wręczone nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego „Za czyn”, przyznawane wyróżniającym się osobom i organizacjom. Otrzymali je: w kategorii działalność społeczna Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego „Rój Promienistych” im. Tadeusza Zawadzkiego „Zośki” w Wyszkowie, w kat. innowacja jako element rozwoju gospodarczego powiatu Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu, w kat. kultura Fundacja Wyszkowski Teatr Tańca, w kat. kultura fizyczna i sport Kacper Terlikowski – Terlikowski Rally Team.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom