Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

Wydarzenia

Głosuj na Podwórko NIVEA dla Zespołu Szkół w Rybnie!

14.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie zakwalifikował się do ogólnopolskiej akcji „Podwórko Talentów NIVEA”. Teraz wszystko w naszych rękach: głosuj i pomóż szkole wygrać! NIVEA wybuduje 20 podwórek, które uzyskają najwięcej głosów.
Głosowanie odbywa się poprzez stronę internetową akcji i potrwa do końca lipca. Głosować można raz dziennie. „Każde Państwa kliknięcie to nie tylko uznanie dla talentów dzieci, lecz także większa szansa na wygraną i zdobycia wyjątkowego Podwórka Talentów – miejsca łączącego zabawę z nauką” – apelują uczniowie, nauczyciele i rodzice ZS w Rybnie. – „Zachęć swoich znajomych i daj nam szansę!
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Chcieli zobaczyć papieża (foto)

Chcieli zobaczyć papieża (foto)

Podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 72-osobowa grupą młodych wyszkowian opiekowali się ks. Szymon z parafii św. Rodziny, ks. Łukasz z parafii św. Wojciecha i ks. Karol z „Idziego”. Pojechali dwoma autokarami, zostali serdecznie przyjęci przez rodziny w podkrakowskich miejscowościach. Rozmawiamy z trojgiem uczestników Światowych Dni Młodzieży: gimnazjalistą Kajetanem Deptą, licealistką Magdą Osik i studentką Patrycją Grzyb.
zobacz więcej
Ponad 7,5 miliona na 500 plus

Ponad 7,5 miliona na 500 plus

1 lipca był ostatnim dniem pierwszego, trzymiesięcznego, okresu składania wniosków o przyznanie świadczenia wychowawczego w ramach programu Rodzina 500 plus. W tym czasie mieszkańcy gminy Wyszków złożyli prawie 3,3 tys. wniosków. Szacuje się, że do końca lipca Ośrodek Pomocy Społecznej wypłaci rodzinom ponad 7,5 mln zł.
zobacz więcej
Do specjalisty bez kolejki.  To jest chore

Do specjalisty bez kolejki. To jest chore

Ogromne poruszenie w Wyszkowie i okolicach wywołały wyemitowane w ubiegłym tygodniu przez telewizję TVN programy „Uwaga”. Po pierwsze dotyczyły od dawna bulwersującej mieszkańców kwestii kolejek do specjalisty w poradniach specjalistycznych w szpitalu. Po drugie światło dzienne ujrzały krążące wśród pacjentów pogłoski, że za „cegiełkę” można kolejkę ominąć. Dyrekcja SPZZOZ dystrybucję wszelkich cegiełek na wsparcie szpitala wstrzymała, a sprawę skierowała do prokuratury. Czy konsekwencje poniesie tylko przedstawiona w programie pielęgniarka?
zobacz więcej
Okolicznym miastom grozi zapaść społeczno-gospodarcza

Okolicznym miastom grozi zapaść społeczno-gospodarcza

Niemal połowie z 255 średnich miast w Polsce grozi marginalizacja i zjawiska kryzysowe - wynika z analiz Polskiej Akademii Nauk. Nie ma wśród nich Wyszkowa, są natomiast okoliczne miejscowości.
zobacz więcej
Mrówka festyn 2017 wersja 2
fotobudka star 300x250
Akademia Humanistyczna