Dzień Drukarza: Integracyjnie i rodzinnie (foto)

Wydarzenia

Dzień Drukarza: Integracyjnie i rodzinnie (foto)

23.06.2016
autor: Ewa Elward
Dziesiąty już piknik rodzinny z okazji Dnia Drukarza odbył się na terenie firmy Quad/Graphics. W sobotę 18 czerwca bawiło się na nim ok. 2,5 tys. osób – pracownicy i ich rodziny. 
Wszystkich  powitał dyrektor zarządzający Jakub Dyląg. Przygotowano wiele atrakcji, poczęstunek, możliwość odpoczynku w cieniu parasoli. Najmłodsi najchętniej przebywali na placach zabaw, a było w czym wybierać. Do ich dyspozycji były m.in. dmuchańce, kąciki plastyczne, samochodziki, kule i rowerki wodne, rzutki, puszczanie baniek mydlanych, malowanie buzi. Wygraną w konkursie karaoke były bilety na odbywającą się tego samego dnia Galę Muzyki Disco Polo.  
Tradycyjnie na początku pikniku wręczono nagrody i wyróżnienia za udział w imprezach sportowych. I miejsce w Turnieju Piłkarskim Quad/Graphics Cup 2016 zajęła drużyna sQuad (kapitan Bartłomiej Bryk), II – Ludzie Winiego (Rafał Kowalczyk), III – In-Store Solutions (Adam Kaczmarczyk), IV – Team z WMR-u (Sebastian Rogulski). Królem strzelców został Łukasz Kamiński z Ludzi Winiego (11 goli), najlepszym bramkarzem – Mateusz Pogorzelski z sQuad. W turnieju rywalizowały też drużyny: Związkowcy, Dziki i Wojownicy Ninja. 
Zawody wędkarskie przeprowadzono na łowisku Jegiel w Nowej Wsi (współorganizator Nadbużańskie Bractwo Ligi Morskiej i Rzecznej), sędziował Bogdan Orzech. Rywalizowało 17 zawodników. Najlepsi wędkarze wśród początkujących: Sylwia Wawrzonkowska, Agnieszka Jabaji, Anna Jasińska, Sławomir Malinowski, wśród zaawansowanych: Leon Waszkiewicz, Tomasz Jóźwiak, Jacek Rudzki, Paweł Baranowski. Nagroda specjalna, ufundowana przez LMiR, za najdłuższą rybę powędrowała do Jakuba Rudzkiego. W podsumowaniu zawodów uczestniczyła Mariola Pikora z Bractwa, która przekazała Jakubowi Dylągowi życzenia i upominki oraz poinformowała o przyjęciu pracowników firmy w poczet braci marynarskiej. 
W Wyszkowskiej Dysze wzięło udział ok. 150 biegaczy, 10% z nich to pracownicy Q/G. W dystansie na 10 km najlepszy był Grzegorz Stortz (32. miejsce), w biegu na 5 km – Mariusz Filipowicz (13. miejsce).
Pracownicy na początku maja pobiegli też w Warszawskiej Sztafecie Maratońskiej, byli to: Monika Pilch-Zielonka, Maria Ślesicka-Gęściak, Diana Pawłowska, Daniel Kosiarski, Mateusz Mioduszewski i Dariusz Tomczak.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom