Dziękujemy za ten asfalt (foto)

Wydarzenia

Dziękujemy za ten asfalt (foto)

17.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Było przecięcie wstęgi i poświęcenie, szampan i tort – mieszkańcy Fidestu bardzo cieszyli się z zakończenia budowy drogi, na którą czekali wiele lat. Uroczystość odbyła się w środę 17 sierpnia.
Drogę Tumanek – Fidest gmina Wyszków budowała przez 3 lata, dwa odcinki powstały w Tumanku, ostatni w Fideście. – Dziękujemy za ten asfalt, mamy nadzieję, że będzie nam długo służył – do burmistrza zwrócił się sołtys Zdzisław Karp.
Na ostatnim etapie firma SKANSKA zbudowała drogę długości 1,4 tys. mb. Gminę kosztowało to 1,4 mln zł. - Wykonana jest w najwyższych standardach. Macie państwo teraz bardzo dobrą komunikację z Wyszkowem, z trasą S-8. Jestem przekonany, że dzięki temu zaczną się nowe inwestycje – mówił Grzegorz Nowosielski. Podziękował mieszkańcom za bardzo dobrą współpracę podczas przygotowań do inwestycji i samej budowy. – Macie dobrą drogę i dobrego sołtysa – pochwalił.
O bezpieczne korzystanie z nowej ulicy wraz z mieszkańcami modlił się ks. Kazimierz Klepacki, proboszcz parafii w Kamieńczyku. Wstęgę przeciął z sołtysem i burmistrzem.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom