Działka sprzedana bez przetargu

Wydarzenia

Działka sprzedana bez przetargu

29.10.2017
autor: Elżbieta Szczuka
Radni powiatowi zdecydowali o bezprzetargowej sprzedaży działki przy ul. Ignacego Daszyńskiego w cenie 781 zł za metr kwadratowy.
Na sesji w dniu 25 października radni podjęli uchwałę w sprawie bezprzetargowej sprzedaży działki o pow. 40 m2 przy ul. Ignacego Daszyńskiego. Nieruchomość (znajdują się na niej schody do budynku poczty) ma poprawić warunki zagospodarowania nieruchomości sąsiedniej, na której znajduje się budynek Poczty Polskiej (właścicielem budynku jest osoba prywatna). Działka, będąca w wieczystym użytkowaniu Powiatu Wyszkowskiego, zostanie sprzedana za 31.240 zł.
Niektórych radnych zdziwiła wysoka cena za 1 metr kw., ale naczelnik Jolanta Sędziak wyjaśniła, że tyle kosztuje grunt w centrum miasta.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jechał wężykiem

Jechał wężykiem

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał kierowca skody zatrzymany przez wyszkowskich policjantów. 22-latkowi zatrzymano prawo jazdy, czeka go też rozprawa przed sądem.
zobacz więcej
Rząd zmienia szkołę, samorząd liczy… uczniów

Rząd zmienia szkołę, samorząd liczy… uczniów

- Zaczynamy rok szkolny z niepokojem. Wsłuchujemy się w słowa pani minister, ale czekamy na projekt ustawy – tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, w którym spodziewana jest reforma szkolnictwa, mówi zastępczyni burmistrza. A w ubiegłym tygodniu minister edukacji zapowiedziała m.in., że rząd odchodzi od koncepcji tworzenia szkół powszechnych, pozostaje przy 8-klasowych podstawówkach i likwidacji gimnazjów.
Zmiany dotkną głównie gminną oświatę; w powiatowej, gdzie uczniów będzie więcej, są powody do zadowolenia. Nic dziwnego, że starosta zapewnia: - Traktujemy to jak wyzwanie, ale nie tragedię.
zobacz więcej
Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program obchodów święta

Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program obchodów święta

Spotkanie ze świadkiem historii, projekcja filmu, koncert, Msza św., uroczystość przed pomnikiem i konferencja popularnonaukowa - to program organizowanych przez Powiat Wyszkowski obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
zobacz więcej
Aleksander i Lena: najpopularniejsze imiona w Wyszkowie

Aleksander i Lena: najpopularniejsze imiona w Wyszkowie

W 2017 r. w Gminie Wyszków urodziło się 467 dzieci (o 10 mniej niż w 2016 r.), w tym 227 chłopców i 240 dziewczynek. Aleksander i Lena – to najpopularniejsze imiona wybierane w ubiegłym roku dla noworodków.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom