Dwa wypadki, dwóch rannych (foto)

Wydarzenia

Dwa wypadki, dwóch rannych (foto)

16.12.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Dwa wypadki, dwóch nietrzeźwych kierujących i sześć kolizji drogowych - to bilans ostatniego weekendu na drogach naszego powiatu.
 
O pierwszym wypadku informowaliśmy już na łamach naszego portalu. W piątek 13 grudnia ok. godz. 21.40 na ul. Wyszkowskiej w Rząśniku doszło do zderzenia dwóch osobówek. Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili wstępnie, że kierujący daewoo, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy saaba. Po zderzeniu saab zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziony został kierowca daewoo.
Do kolejnego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Ostrymkole Dworskim. Z pierwszych informacji zebranych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca lexusa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek wypadku do szpitala przetransportowano pasażera pojazdu. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie.
Oprócz dwóch wypadków, policjanci pracowali także na miejscu sześciu kolizji drogowych, których przyczynami było m.in. niedostosowanie prędkości do warunków lub nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane