Dwa wypadki, czworo rannych (foto)

Wydarzenia

Dwa wypadki, czworo rannych (foto)

21.11.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Cztery osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło we wtorek 20 listopada po południu. 
Pierwszy wypadek miał miejsce na ul. Białostockiej w Wyszkowie ok. godz. 16.15. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, kierująca samochodem marki chrysler uderzyła w tył jadącego w tym samym kierunku citroena, którego kierujący zamierzał skręcić w lewo. 53-latka uderzyła też w słup oświetlenia ulicznego. Z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.
Pół godziny później na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Puste Łąki doszło do kolejnego wypadku. Policjanci ustali wstępnie, że kierowca forda transita, jadący w kierunku Łochowa, uderzył w tył peugeota, który następnie uderzył volkswagena. Do szpitala przewieziono trzy osoby z peugeota – kierującą i dwie pasażerki.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kolęda w wyszkowskich parafiach

Kolęda w wyszkowskich parafiach

Przedstawiamy porządek wizyt duszpasterskich w wyszkowskich parafiach:
zobacz więcej
Przewodniczący ten sam (foto)

Przewodniczący ten sam (foto)

Przewodniczącym Osiedla nr 4 pozostanie Rafał Salwin, zasiadający także w radzie miejskiej. Do zarządu osiedla zostali wybrani: Ilona Gromek, Sławomir Wiśniewski i Marek Owsianka. Wybory odbyły się 31 maja w Szkole Podstawowej nr 2.
zobacz więcej
Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Termin „dłużnik”, choć ma zabarwienie negatywne, dotyczy wielu Polaków, którzy aktualnie spłacają swoje zobowiązania finansowe. Oczywiście każdy pragnie uniknąć ów sytuacji, gdy będzie winny zwrócić większą lub mniejszą kwotę pieniędzy lecz w dzisiejszych czasach, gdy nasze życie stało się poniekąd życiem na kredyt, jest to po prostu niemożliwe. Ponieważ wysoki poziom konsumpcji jest stanem naturalnym, równie powszechnym wydaje się zaciąganie zobowiązań finansowych. Problem pojawia się w momencie, gdy nie jesteśmy w stanie uregulować ich w wyznaczonym czasie.
zobacz więcej
Wyszkowianin Roku 2018

Wyszkowianin Roku 2018

Ogłaszamy Plebiscyt „Wyszkowianin Roku 2018”. Tytułem tym chcemy uhonorować osobę, która w mijającym roku np. odniosła godny zapamiętania sukces lub ma szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych sferach życia publicznego, zasłużyła się działaniem na rzecz lokalnej społeczności.
zobacz więcej
Zitcom