Dwa wypadki, czterech pijanych kierowców (foto)

Wydarzenia

Dwa wypadki, czterech pijanych kierowców (foto)

14.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
W weekend doszło do 2 wypadków drogowych, w których poszkodowane zostały 2 osoby. Policjanci sprawdzili trzeźwość 350 kierowców, 4 było nietrzeźwych. 
W piątek 10 listopada ok. godz. 19 na ul. Serockiej w Wyszkowie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został pieszy. Jak wstępnie ustalono, 61-letni mężczyzna, przechodzący przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, został potrącony przez 38-letniego kierowcę lanosa. Ranny pieszy trafił do szpitala.
Kolejny wypadek wydarzył się w niedzielę 12 listopada ok. godz. 20 w Wólce Somiankowskiej. Na łuku drogi 26-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca został przewieziony do szpitala.
W weekend policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 350 kierowców. Czterech było nietrzeźwych, dwaj z nich to uczestnicy kolizji drogowych. Rekordzista miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie; nie ma natomiast uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Moim pięknym miastem zainteresowała się telewizja (foto)

Moim pięknym miastem zainteresowała się telewizja (foto)

To już dziewiąta edycja konkursu Moje piękne miasto. Uczestniczą w nim mieszkańcy budynków administrowanych przez WTBS. Nagrody mieszkańcem najpiękniej ukwieconych i najbardziej zadbanych posesji na specjalnej uroczystości wręczył burmistrz Grzegorz Nowosielski, w piątek 7 września w sali Urzędu Stanu Cywilnego. – Dziękujemy za bardzo pozytywną promocję Wyszkowa – zwrócił się do uczestników konkursu. – Na pewno tym konkursem podnieśliśmy poziom estetyki miasta – dodał Marek Siekierski, prezes WTBS. Konkursem „Moje Piękne Miasto” zainteresowała się TVP3, nakręcony przez stację materiał będzie można obejrzeć w sobotę 9 września.
zobacz więcej
Marsz obrońców życia (foto)

Marsz obrońców życia (foto)

Wszyscy musimy być obrońcami życia, przede wszystkim modlić się do Pana Boga, pokazywać prawdę i bronić jej, a także wspierać instytucje, które chronią życie – apelował ks. biskup Tadeusz Bronakowski podczas Marszu dla życia, który 25 marca już po raz kolejny przeszedł ulicami Wyszkowa.
zobacz więcej
ITAMED: Po prostu dom (wideo)

ITAMED: Po prostu dom (wideo)

Nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb seniorów, profesjonalna opieka i rehabilitacja dostosowana do indywidualnych potrzeb Pensjonariuszy, wspaniałe otoczenie, otwarte serca i wsparcie.
zobacz więcej
Pikieta wyszkowskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej (foto)

Pikieta wyszkowskiego koła Młodzieży Wszechpolskiej (foto)

4 marca, pod pomnikiem w hołdzie poległym i pomordowanym żołnierzom antykomunistycznego podziemia zbrojnego oraz cywilnym mieszkańcom ziemi wyszkowskiej, którzy w latach 1944-1952 padli ofiarą terroru komunistycznego, pikietę z okazji obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowało wyszkowskie koło Młodzieży Wszechpolskiej.
zobacz więcej
lesne wrota
Mrówka listopad 2017
lesne wrota