Dwa wypadki, czterech pijanych kierowców (foto)

Wydarzenia

Dwa wypadki, czterech pijanych kierowców (foto)

14.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
W weekend doszło do 2 wypadków drogowych, w których poszkodowane zostały 2 osoby. Policjanci sprawdzili trzeźwość 350 kierowców, 4 było nietrzeźwych. 
W piątek 10 listopada ok. godz. 19 na ul. Serockiej w Wyszkowie doszło do wypadku, w którym poszkodowany został pieszy. Jak wstępnie ustalono, 61-letni mężczyzna, przechodzący przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, został potrącony przez 38-letniego kierowcę lanosa. Ranny pieszy trafił do szpitala.
Kolejny wypadek wydarzył się w niedzielę 12 listopada ok. godz. 20 w Wólce Somiankowskiej. Na łuku drogi 26-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca został przewieziony do szpitala.
W weekend policjanci sprawdzili stan trzeźwości ponad 350 kierowców. Czterech było nietrzeźwych, dwaj z nich to uczestnicy kolizji drogowych. Rekordzista miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie; nie ma natomiast uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Scena was kocha (foto)

Scena was kocha (foto)

Tak do uczestników II Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami „Otwarta Scena” mówiła Urszula Mikołajczyk, szefowa wyszkowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. W tegorocznej edycji imprezy wystąpiło 9 instytucji, na scenie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” zaprezentowało się ponad 100 młodych artystów.
zobacz więcej
Wigilia samorządowa (foto)

Wigilia samorządowa (foto)

Od kilkunastu lat Starosta Wyszkowski i Burmistrz Wyszkowa organizują wieczór wigilijny dla samorządowców gmin Powiatu Wyszkowskiego. Tegoroczny odbył się 15 grudnia w hali WOSiR. Wśród gości był minister Henryk Kowalczyk, wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc. Z koncertem kolęd wystąpił chór sanktuarium Świętej Rodziny pod dyrekcją Tomasza Śnieżaka.
zobacz więcej
Przyjazne przedszkole z edukacją włączającą

Przyjazne przedszkole z edukacją włączającą

Rozmowa z Panią Marzenną Mazurek i Jolantą Buczyńską
– Dyrektorami Niepublicznego Przedszkola
„Bezpieczny Przedszkolak” w Wyszkowie.
zobacz więcej
Dziś szalona zabawa, a za 100 dni… (foto)

Dziś szalona zabawa, a za 100 dni… (foto)

I znów zabrzmiały takty jednego z najsłynniejszych polonezów, autorstwa Wojciecha Kilara. Tym dostojnym tańcem w sobotę 14 stycznia swój bal studniówkowy w domu weselnym „Sylwia” rozpoczęli maturzyści Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”: ponad 180 uczniów Technikum nr 2 i III Liceum Ogólnokształcącego.
zobacz więcej
censor jpk
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
fotobudka star