Czy warto nadal inwestować w banery reklamowe?

Wydarzenia

Czy warto nadal inwestować w banery reklamowe?

16.08.2019
autor: materiał zewnętrzny
Banery reklamowe to obecnie jedna z najbardziej skutecznej formy reklamy w Polsce. Za ich pomocą możemy skutecznie reklamować się praktycznie w każdym dostępnym miejscu. Wykorzystanie taniej reklamy, jest relatywnie tanie, w porównaniu do dotarcia do dużej grupy odbiorców jednocześnie. Banery są przygotowywane z wytrzymałej siatki winylowej lub tkaniny, warto dodać, że te materiały dobrze sprawdzają się na deszczu, dzięki czemu nasz przekaz reklamowy może być dostępny 24/7h.

 

Banery, jak już wspomnieliśmy możemy umieścić wszędzie, wyróżnić tutaj można:

 • bloki i wieżowce
 • słupy
 • specjalne stelaże do banerów
 • bramy
 • wnętrza hal

Co czyni je bardzo elastycznymi, warto dodać, że od jakiegoś czasu coraz popularniejsze są banery wydrukowane za pomocą laminatu UV, które świecą w ciemności. Zdecydowanie warto przygotować się do zakupu baneru, podpowiadamy jak.
 

Banery reklamowe - TOP 5 ZALET

 1. relatywnie tanie w zakupie 100 sztuk w cenie 7000 zł, jak na ich rozmiar, cena jest bardzo przystępna. Większość banerów reklamowych , kupimy już od 25 zł za m2.
 2. mogą być wielokrotnie wykorzystywane
 3. montaż i demontaż jest bardzo szybki i nie sprawia większych problemów
 4. wykorzystany do wydruku materiał, pozwala dowolnie schować lub zwinąć baner bez jego uszkodzenia
 5. ciekawy baner przyciąga wielu klientów jednocześnie
   

Czy forma reklamy z wykorzystaniem banera - jest skuteczna?

Umieszczony baner zawsze spełnia swoje zadanie, czyli przyciąga klientów. Głównym problemem skuteczności takiej reklamy, jest umiejscowienie baneru. Zadbajmy o to, aby miejsce było powiązane tematycznie z naszą docelową grupą klientów. W przypadku reklamy szkoły, dobrym miejscem są np. przystanki autobusowe czy tramwajowe, a także lokalne festyny. Reklamować, tak naprawdę możemy wszystko zarówno wizytę bezpośrednią np. w naszym lokalu gastronomicznym lub kontakt telefoniczny lub odwiedzenie naszej strony internetowej i zapoznanie się z ofertą.

Gdzie można zamówić dobrej jakości banner reklamowy?

Baner reklamowy możemy zamówić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez internet. Na korzyść drukarni online, przemawia fakt, że są w stanie zrealizować większe zlecenie w krótszym terminie, jak również mamy dostęp do specjalistycznych systemów CRM do personalizacji naszego banera online. Najbardziej popularnym typem podłoża jest Blockout 440g, który wykorzystuje większość drukarni. A ty , gdzie kupujesz banery reklamowe? Podziel się opinią w komentarzu.

Podsumowanie

Jak widać banery reklamowe posiadają wiele zalet, są duże , efektywne i stosunkowo tanie w porówanie do wymiarów. Większość drukarni daje możliwość personalizacji banera na wysokość [cm] oraz szerokość [cm]. Mamy, nadzieję że podobał Ci się nasz artykuł.

źródło: https://copygeneral.pl/variant/banery

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

153 uczniów sześciu pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida od 2 październikami jest pełnoprawnymi członkami jego społeczności. Na sztandar szkoły złożyli ślubowanie. – Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie, nowe przyjaźnie – zwróciła się do swoich najmłodszych uczniów dyrektor Dorota Piotrowicz. – Życzę wam wspaniałego rozwoju zdolności i talentów, ale też odpowiedzialnej postawy, godnej ucznia I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.
zobacz więcej
Rodzicu, wypełnij ankietę!

Rodzicu, wypełnij ankietę!

W tym tygodniu do rodziców uczniów Szkół Podstawowych nr 1 i 2 trafią ankiety, które pozwolą władzom gminy poznać opinię na temat zmian w obwodach szkolnych.
zobacz więcej
Wjechał do rowu wypełnionego wodą (foto)

Wjechał do rowu wypełnionego wodą (foto)

Strażacy wyciągnęli z rowu wypełnionego wodą samochód renault. Do nietypowego zdarzenia doszło 18 września po południu w Lucynowie Dużym.
zobacz więcej
Wybieramy działkę budowlaną. Co najpierw: projekt domu czy kupno działki?

Wybieramy działkę budowlaną. Co najpierw: projekt domu czy kupno działki?

Budowa domu to żmudna inwestycja, która pochłania ogromne środki finansowe i wiąże się z koniecznością podejmowania wielu ważnych decyzji. Proces rozpoczyna się już w momencie poszukiwania odpowiedniej działki budowlanej, która spełni oczekiwania inwestora i pozwoli na wybudowanie funkcjonalnej nieruchomości. Co należy wybrać najpierw – działkę czy projekt domu?
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom