Czy warto nadal inwestować w banery reklamowe?

Wydarzenia

Czy warto nadal inwestować w banery reklamowe?

16.08.2019
autor: materiał zewnętrzny
Banery reklamowe to obecnie jedna z najbardziej skutecznej formy reklamy w Polsce. Za ich pomocą możemy skutecznie reklamować się praktycznie w każdym dostępnym miejscu. Wykorzystanie taniej reklamy, jest relatywnie tanie, w porównaniu do dotarcia do dużej grupy odbiorców jednocześnie. Banery są przygotowywane z wytrzymałej siatki winylowej lub tkaniny, warto dodać, że te materiały dobrze sprawdzają się na deszczu, dzięki czemu nasz przekaz reklamowy może być dostępny 24/7h.

 

Banery, jak już wspomnieliśmy możemy umieścić wszędzie, wyróżnić tutaj można:

 • bloki i wieżowce
 • słupy
 • specjalne stelaże do banerów
 • bramy
 • wnętrza hal

Co czyni je bardzo elastycznymi, warto dodać, że od jakiegoś czasu coraz popularniejsze są banery wydrukowane za pomocą laminatu UV, które świecą w ciemności. Zdecydowanie warto przygotować się do zakupu baneru, podpowiadamy jak.
 

Banery reklamowe - TOP 5 ZALET

 1. relatywnie tanie w zakupie 100 sztuk w cenie 7000 zł, jak na ich rozmiar, cena jest bardzo przystępna. Większość banerów reklamowych , kupimy już od 25 zł za m2.
 2. mogą być wielokrotnie wykorzystywane
 3. montaż i demontaż jest bardzo szybki i nie sprawia większych problemów
 4. wykorzystany do wydruku materiał, pozwala dowolnie schować lub zwinąć baner bez jego uszkodzenia
 5. ciekawy baner przyciąga wielu klientów jednocześnie
   

Czy forma reklamy z wykorzystaniem banera - jest skuteczna?

Umieszczony baner zawsze spełnia swoje zadanie, czyli przyciąga klientów. Głównym problemem skuteczności takiej reklamy, jest umiejscowienie baneru. Zadbajmy o to, aby miejsce było powiązane tematycznie z naszą docelową grupą klientów. W przypadku reklamy szkoły, dobrym miejscem są np. przystanki autobusowe czy tramwajowe, a także lokalne festyny. Reklamować, tak naprawdę możemy wszystko zarówno wizytę bezpośrednią np. w naszym lokalu gastronomicznym lub kontakt telefoniczny lub odwiedzenie naszej strony internetowej i zapoznanie się z ofertą.

Gdzie można zamówić dobrej jakości banner reklamowy?

Baner reklamowy możemy zamówić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też przez internet. Na korzyść drukarni online, przemawia fakt, że są w stanie zrealizować większe zlecenie w krótszym terminie, jak również mamy dostęp do specjalistycznych systemów CRM do personalizacji naszego banera online. Najbardziej popularnym typem podłoża jest Blockout 440g, który wykorzystuje większość drukarni. A ty , gdzie kupujesz banery reklamowe? Podziel się opinią w komentarzu.

Podsumowanie

Jak widać banery reklamowe posiadają wiele zalet, są duże , efektywne i stosunkowo tanie w porówanie do wymiarów. Większość drukarni daje możliwość personalizacji banera na wysokość [cm] oraz szerokość [cm]. Mamy, nadzieję że podobał Ci się nasz artykuł.

źródło: https://copygeneral.pl/variant/banery

PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ruszyła Szlachetna Paczka

Ruszyła Szlachetna Paczka

W całej Polsce ruszyła Szlachetna Paczka. Nie inaczej jest w powiecie wyszkowskim. Do chwili obecnej do projektu włączone zostały 32 rodziny. Sprawdź, czego potrzebują. Prezenty trafią do rodzin w „weekend cudów”, podczas finału XIX edycji Szlachetnej Paczki - 7 i 8 grudnia.
zobacz więcej
Chwała Polskim Lotnikom (foto)

Chwała Polskim Lotnikom (foto)

Liczna grupa mieszkańców Wyszkowa i gm. Somianka we wtorek 28 sierpnia wzięła udział w odsłonięciu pomnika „Chwała Lotnikom Polskim”, który stanął w Warszawie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach,. Pomnik upamiętnia wszystkich polskich lotników, nie tylko tych, którzy zginęli w czasie wojny.
zobacz więcej
Ostatnie pożegnanie księdza Jerzego Dębowskiego (foto)

Ostatnie pożegnanie księdza Jerzego Dębowskiego (foto)

Uroczystości pogrzebowe księdza kanonika Jerzego Dębowskiego, administratora ośrodka duszpasterskiego Matki Bożej Królowej Polski w Wyszkowie - Rybienku Leśnym, a potem pierwszego proboszcza parafii Rybienko Leśne, odbyły się w czwartek 9 maja. W Wyszkowie ksiądz Jerzy spędził 30 lat swego prawie 84-letniego życia. Spoczął na cmentarzu w Rybienku Leśnym, tak jak sobie wymarzył – wśród sosen. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył biskup Roman Marcinkowski z diecezji płockiej. 
zobacz więcej
Rowerem na Jasną Górę (foto)

Rowerem na Jasną Górę (foto)

Rower – to coraz popularniejszy sposób pielgrzymowania. Wyszkowska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W środę 9 sierpnia rano na pielgrzymi szlak wyruszyło 90 rowerzystów.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Zitcom