Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy? Konkurs rozstrzygnięty!

Wydarzenia

Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy? Konkurs rozstrzygnięty!

07.12.2017
autor: Redakcja
Miło nam poinformować, że nasz pierwszy konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” wygrała Pani Wioleta Kulesza. 
Zdjęcie przedstawia oczywiście budynek Galerii Wyszków, co odgadli prawie wszyscy uczestnicy konkursu. Spośród odpowiedzi na drugą część pytania - z czym Ci się? – wybraliśmy tę nadesłaną przez Panią Wioletę Kuleszę: „Kojarzy mi się z diamentem, który gra pierwsze skrzypce w jubilerstwie – jak galeria w Wyszkowie”.
Wszystkim dziękujemy za udział w naszej zabawie konkursowej, a Panią Wioletę zapraszamy do redakcji Nowego Wyszkowiaka (ul. Pułtuska 20B) po obiór vouchera wartości 100 zł do wykorzystania w Manhattanie.
Kolejny konkurs z cyklu „Co to za miejsce i z czym Ci się kojarzy” już za miesiąc. Do wspólnej zabawy zapraszamy z Cocktailbarem Manhattan, z Wami już od 1999 r.!
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Marszałek Józef Piłsudski, którypotrafił wypowiadać się bardzo stanowczo w sprawach dotyczących naszej ojczyzny na pytanie o program naprawczy dla Polski powiedział wobec panoszącej się sprzedajnosci i prywaty krótko i nieparlamentarnie – "Bić ku… i złodziei". Środowisko Gazety Polskiej, które jest zdania, że maksyma Józefa Piłsudskiego jest dziś aktualna postanowiło hasło to użyć w reklamie swojej gazety, która ukazuje się od 1 marca w odnowionej pod względem formy i treści wersji. Reklama ta ukazała się również w Wyszkowie. Ku naszemu zdumieniu w minionym tygodniu w naszych lokalnych gazetach ukazało się oświadczenie wyszkowskiej PlatformyObywatelskiej, której działacze prawdopodobnie nie rozumieją kontekstu tych słów.
zobacz więcej
Święto Wojska Polskiego (foto)

Święto Wojska Polskiego (foto)

Okazją do złożenia życzeń żołnierzom i pracownikom wyszkowskiej Wojskowej Komendy Uzupełnień była uroczysta zbiórka z okazji Święta Wojska Polskiego, w piątek 12 sierpnia.
zobacz więcej
Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne

Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne

Nie milknie dyskusja na temat przyszłości wyszkowskich podstawówek, zwłaszcza Szkoły Podstawowej nr 4. Zdaniem radnego Krzysztofa Sobieskiego, burmistrz podjął w tej sprawie decyzję bez konsultacji z radnymi, w porozumieniu z nauczycielami SP1 i SP2. Domaga się debaty na temat szkoły – obecnego Gimnazjum nr 2.
Rada nie jest jednak w tej kwestii zgodna: - Środowisko jest skłócone, emocje są ogromne . Mieliśmy wpływ na decyzje, były rozmowy, nie róbmy tego teraz – apeluje przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska.
zobacz więcej
Sprawcy napadu w rękach policji

Sprawcy napadu w rękach policji

Wyszkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali ekspedientkę w jednym ze sklepów w gminie Wyszków. Grożąc kobiecie pozbawieniem życia, ukradli pieniądze i telefon komórkowy.
zobacz więcej
Mrówka grudzień2 2017

Najczęściej komentowane

Mrówka grudzień2 2017
Mrówka grudzień2 2017