Co będzie się działo podczas „Lata z Radiem”?

Wydarzenia

Co będzie się działo podczas „Lata z Radiem”?

30.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Maryla Rodowicz będzie gwiazdą „Lata z Radiem” w Wyszkowie w sobotę 8 lipca. Przewidzianych jest znacznie, znacznie więcej atrakcji.
Impreza na stadionie miejskim rozpocznie się o godz. 16. A później m.in.
  • 16.25 - występ iluzjonisty Macieja Pola
  • 17.45 - koncert Violi Brzezińskiej
  • 19.05 - występ zespołu Szafa Gra
  • 19.35  - koncert Dawida Kwiatkowskiego
  • 20.55 - Szafa Gra
  • 21.35 – koncert Maryli Rodowicz
  • 22.40 - pokaz sztucznych ogni 
W trakcie imprezy audycja radiowa prowadzona będzie ze studia plenerowego. Przewidzianych jest też wiele konkursów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Gdzie najlepiej kupować artykuły rolnicze?

Gdzie najlepiej kupować artykuły rolnicze?

Jesteś rolnikiem i nie jesteś zadowolony z miejsca, w którym kupujesz potrzebne Ci rzeczy do gospodarstwa? Zastanawiasz się gdzie najlepiej kupować artykuły rolnicze? Ten artykuł jest dla Ciebie! Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat sklepów rolniczych - na co zwrócić uwagę przy zakupie produktów, czy zakupy przez Internet są bezpieczne, jak kupować, aby nie popełnić błędu. Zapraszamy do lektury!
zobacz więcej
Ważna jest Polska (foto)

Ważna jest Polska (foto)

Spotkanie z Kają Godek, działaczką prolife i Markiem Szewczykiem z  Ruchu Narodowego, kandydatami do Parlamentu Europejskiego Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, odbyło się w Bibliotece Miejskiej 15 maja.  – To jedyne ugrupowanie, które idzie dla Polski, a nie dla jakiejś tam Europy – mówiła Kaja Godek. – Nie ma czegoś takiego jak interes europejski i nigdy nie będzie. Są narody, które mają swoje interesy. Nie ma czegoś takiego jak naród europejski i myślę, że nigdy nie będzie. 
zobacz więcej
Rowerem na Jasną Górę (foto)

Rowerem na Jasną Górę (foto)

W czwartek 9 sierpnia do pieszych pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę dołączyli pielgrzymi rowerowi. Sprzed kościoła parafii św. Wojciecha na pielgrzymi szlak wyruszyło ponad 90 rowerzystów.
zobacz więcej
Wyraz wdzięczności ojcom (foto)

Wyraz wdzięczności ojcom (foto)

18 listopada 2018 r. przy Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie uroczyście został odsłonięty i poświęcony pomnik dedykowany żołnierzom podziemia antykomunistycznego i wszystkim walczącym o niepodległość Polski. Po uroczystości na przykościelnym placu odbył się piknik militarny. Dzień był zimny i mglisty, ale nie padało. Uroczystość, objętą patronatem honorowym prezydenta RP Andrzeja Dudy, poprzedziła w sanktuarium św. Rodziny Msza św. w intencji ojczyzny, której przewodniczył ks. bp. Stanisław Stefanek; on też wygłosił kazanie. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Reprezentacyjna Ligi Morskiej i Rzecznej pod batutą Józefa Kowalewskiego oraz chór parafialny pod dyrekcją Tomasza Śnieżaka.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane