< 
Baner desktopowy
Baner mobilny
Bójka i strzały przed sklepem

Wydarzenia

Bójka i strzały przed sklepem

04.04.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
RMF FM informuje o strzelaninie przed sklepem spożywczym w Niegowie, w gminie Zabrodzie. Policja potwierdza, że do niebezpiecznego zajścia doszło w piątek wieczorem, ale, póki co, nie udziela w tej sprawie informacji.
 
Jak podaje RMF, strzały miały paść w trakcie bójki na sklepowym parkingu. Brało w niej udział ok. 20 mężczyzn uzbrojonych w maczety. “Zanim przyjechała policja, uczestnicy zajścia odjechali. Na miejscu zostawili toyotę na warszawskich numerach, a także mercedesa na łódzkich numerach rejestracyjnych. Policja szuka teraz sprawców, a monitoring ma pomóc w ustaleniu ich tożsamości” - podaje radio.
Wyszkowska policja potwierdza, że wieczorem doszło do niebezpiecznego zajścia przed sklepem w Niegowie, ale nie udziela w tej sprawie żadnych informacji ze względu na prowadzone w sprawie czynności.
WOK HUTNIK - zaproszenie na spotkanie z Tomaszem Raczkiem
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kto co powiedział, kto z kim konsultował?

Kto co powiedział, kto z kim konsultował?

Ze względu na skomplikowany charakter sprawy, urząd wojewódzki wydłużył sobie termin rozpatrzenia odwołania gminy Wyszków od decyzji starostwa odmawiającej pozwolenia na budowę PSZOK. Tymczasem władze gminy i powiatu nie szczędzą sobie uszczypliwości.
Burmistrz mówi, że procedura jest w pewnym sensie uznaniowa: „Starostwo akurat uznało, że chce się zachować tak, pomimo że my wielokrotnie informowaliśmy, jak ważne jest to dla naszego społeczeństwa.”
„Pozwolenie na budowę nie jest decyzją, która zapada w ramach uznania administracyjnego. Pan Burmistrz powinien poczuć się do bycia urzędnikiem” – odpowiada starosta.
zobacz więcej
Jak prawidłowo montować wełnę szklaną w ścianach i dachach?

Jak prawidłowo montować wełnę szklaną w ścianach i dachach?

zobacz więcej
Jak zdobywać wiedzę przez bezpłatne kursy online?

Jak zdobywać wiedzę przez bezpłatne kursy online?

Stałe zdobywanie wiedzy i rozwijanie swoich umiejętności osobistych i zawodowych jest jednym z kluczowym elementów niezbędnych do odnoszenia sukcesów. I to zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Bezpłatne kursy online oferują niezwykłą możliwość uczenia się w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Nie każdy kurs online jest jednak wart wzięcia w nim udziału. Z naszego artykułu dowiesz się, jak skutecznie korzystać z bezpłatnych kursów online, aby rozwijać swoje kompetencje i osiągać stawiane sobie cele.
zobacz więcej
Krajowy System e-Faktur - co to za narzędzie?

Krajowy System e-Faktur - co to za narzędzie?

Wystawianie faktur w KSeF (Krajowym Systemie e-Faktur) stanie się obowiązkiem już od 2026 roku. Duże podmioty będą musiały korzystać z systemu od 1 lutego 2026, a pozostałe podmioty - od 1 kwietnia 2026. Jeśli chodzi o najmniejszych podatników, termin wdrożenia KSeF odroczono do 1 stycznia 2027 roku. Czy możliwe jest wystawianie faktur przez system dla osób fizycznych? Jak odbywa się zgłoszenie do KSeF?
zobacz więcej
Zitcom