Bójka i strzały przed sklepem

Wydarzenia

Bójka i strzały przed sklepem

04.04.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
RMF FM informuje o strzelaninie przed sklepem spożywczym w Niegowie, w gminie Zabrodzie. Policja potwierdza, że do niebezpiecznego zajścia doszło w piątek wieczorem, ale, póki co, nie udziela w tej sprawie informacji.
 
Jak podaje RMF, strzały miały paść w trakcie bójki na sklepowym parkingu. Brało w niej udział ok. 20 mężczyzn uzbrojonych w maczety. “Zanim przyjechała policja, uczestnicy zajścia odjechali. Na miejscu zostawili toyotę na warszawskich numerach, a także mercedesa na łódzkich numerach rejestracyjnych. Policja szuka teraz sprawców, a monitoring ma pomóc w ustaleniu ich tożsamości” - podaje radio.
Wyszkowska policja potwierdza, że wieczorem doszło do niebezpiecznego zajścia przed sklepem w Niegowie, ale nie udziela w tej sprawie żadnych informacji ze względu na prowadzone w sprawie czynności.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Co w trawie piszczy, czyli wiadomości i plotki z Polski i Świata

Co w trawie piszczy, czyli wiadomości i plotki z Polski i Świata

Współczesne społeczeństwo coraz bardziej opiera swoje życie o informacje. W dobie internetu jesteśmy zalewani ich całą masą - możemy znaleźć informacje na wszystkie tematy - od mechaniki, aż po plotki. W dzisiejszych czasach istnieje cała masa serwisów informacyjnych. W celu znalezienia informacji, musimy przeszukać sporą ich ilość. Zdarza się również tak, że informacje znalezione na dwóch różnych portalach, przeczą sobie. Jak poradzić sobie z natłokiem informacji?
zobacz więcej
Obróbka glifów po wymianie okien - jak prawidłowo ją wykonać?

Obróbka glifów po wymianie okien - jak prawidłowo ją wykonać?

Przeprowadzenie wymiany okien w mieszkaniu, albo w domu to jedna z pośród istotnych prac czynności remontowych. Na wymianę okien decydujemy się ze względów estetycznych. Niemniej jednak istotna jest także kwestia utraty ciepła przez stare okna, co generuje większe rachunki. Usuwanie starych okien związane jest zawsze z tym, iż glify w których się one znajdowały trzeba jeszcze raz obrobić.
zobacz więcej
Żeby mieć siłę i szybką naukę (foto)

Żeby mieć siłę i szybką naukę (foto)

- tak na pytanie, dlaczego należy jeść śniadania odpowiada Mikołaj Parobczyk, pierwszoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 1. We wtorek 8 listopada dzieci z zerówki oraz klas I – III zasiadły do wspólnych posiłków, oczywiście własnoręcznie przygotowanych, z pomocą wychowawczyń i rodziców. Było smacznie, kolorowo i bardzo wesoło.
zobacz więcej
Pożyczka na kanalizację

Pożyczka na kanalizację

Prawie 1,3 mln pożyczki gmina Wyszków otrzymała na budowę kanalizacji sanitarnej w ul. Okrzei i na os. Zakręzie. Środki pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom