Bili i kopali dla telefonu komórkowego

Wydarzenia

Bili i kopali dla telefonu komórkowego

02.09.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wyszkowscy policjanci zatrzymali trzech braci podejrzanych o pobicie 53-letniego mieszkańca gminy Długosiodło. Z kieszeni mężczyzny wyciągnęli… telefon komórkowy.
Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Bracia, również mieszkańcy gminy Długosiodło, zaproponowali 53-latkowi, że podwiozą go do domu. Zamiast do domu, zawieźli go jednak na swoją posesję, tam wyciągnęli z samochodu, bili i kopali. Z kieszeni jego spodni zabrali telefon komórkowy. 
53-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jeszcze w dniu zgłoszenia wyszkowscy kryminalni zatrzymali podejrzewanych braci w wieku 19, 22 i 29 lat. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. 
Za czyn, którego się dopuścili Kodeks karny przewiduje karę nawet 12 lat pozbawienia wolności.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Taki bal zdarza się tylko raz (foto)

Taki bal zdarza się tylko raz (foto)

Dwie tury dostojnego poloneza i wytworny walc rozpoczęły bal tegorocznych maturzystów Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. – Studniówka ma wyjątkowy charakter, kończy się pewien etap w naszym życiu. Przed nami egzamin dojrzałości i dorosłe życie – zauważyli bohaterowie wieczoru. Ten ich jedyny w życiu bal odbył się dokładnie 100 dni przed maturą – 26 stycznia, w eleganckich wnętrzach domu Weselnego „Sylwia” w Białymbłocie.
zobacz więcej
Jak zaprojektować ponadczasowy ogród?

Jak zaprojektować ponadczasowy ogród?

Często ogród nazywamy „przedłużeniem domu”. W końcu spoglądając przez kuchenne okno, widzimy nasze meble, rośliny i resztę wyposażenia. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by skomponowana przez nas przestrzeń była przede wszystkim stylowa i ponadczasowa. Dzięki temu z początkiem każdego nowego sezonu nie będziemy musieli się martwić o to, by na nowo zaaranżować ogród.
zobacz więcej
Bezpieczna Czwórka (foto)

Bezpieczna Czwórka (foto)

Przyszli uczniowie, wraz z rodzicami, odwiedzili Szkołę Podstawową nr 4. By pokazać przedszkolakom, jak fajnie jest w szkole, zaproszono ich na dzień otwarty, podczas którego odbyły się liczne zajęcia.
zobacz więcej
Matejki znów z dofinansowaniem

Matejki znów z dofinansowaniem

Pięć inwestycji drogowych na terenie powiatu, w tym przebudowa ul. Matejki w Wyszkowie, znalazło się na zatwierdzonej przez premiera liście Funduszu Dróg Samorządowych. Pięć kolejnych czeka na liście rezerwowej.
zobacz więcej