Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

Wydarzenia

Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

30.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W sobotę 30 grudnia wydawanie ciepłych posiłków dla potrzebujących i bezdomnych rozpoczęła fundacja „Lepszy Los”. Wydawane będą raz w tygodniu, w weekendy. Warto przekazać informację wszystkim potrzebującym.
Jak już informowaliśmy, fundacja „Lepszy Los” niedawno przeniosła się z Warszawy do Wyszkowa. - Nasza działalność opiera się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym ubóstwem i niepełnosprawnością, w szczególności dzieciom, osobom starszym, ale również całym rodzinom – do współpracy zaprasza prezes organizacji Wojciech Bielecki.
Pierwszym poważnym przedsięwzięciem jest uruchomienia bufetu (szwedzkiego stołu), w którym najubożsi otrzymają ciepły posiłek na wynos, na początku jeden dzień w tygodniu. Akcja ruszyła kilka dni po świętach, w sobotę 30 grudnia: w siedzibie fundacji przy ul. Geodetów 50 w Wyszkowie, a po południu przy dworcu PKS w Wyszkowie w godz. 15 - 17.
Fundacja zaprasza wszystkich potrzebujących. Na czas wydawania posiłków celowo wybrała weekend, kiedy nieczynne są państwowe instytucje pomocowe. Gotowa jest również zmienić miejsca wydawania posiłków tak, by ułatwić potrzebującym dotarcie. – Bieda to nie wstyd – na posiłki zaprasza Wojciech Bielecki.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość