Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

Wydarzenia

Bieda to nie wstyd. Fundacja zaprasza na gorące posiłki

30.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W sobotę 30 grudnia wydawanie ciepłych posiłków dla potrzebujących i bezdomnych rozpoczęła fundacja „Lepszy Los”. Wydawane będą raz w tygodniu, w weekendy. Warto przekazać informację wszystkim potrzebującym.
Jak już informowaliśmy, fundacja „Lepszy Los” niedawno przeniosła się z Warszawy do Wyszkowa. - Nasza działalność opiera się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym ubóstwem i niepełnosprawnością, w szczególności dzieciom, osobom starszym, ale również całym rodzinom – do współpracy zaprasza prezes organizacji Wojciech Bielecki.
Pierwszym poważnym przedsięwzięciem jest uruchomienia bufetu (szwedzkiego stołu), w którym najubożsi otrzymają ciepły posiłek na wynos, na początku jeden dzień w tygodniu. Akcja ruszyła kilka dni po świętach, w sobotę 30 grudnia: w siedzibie fundacji przy ul. Geodetów 50 w Wyszkowie, a po południu przy dworcu PKS w Wyszkowie w godz. 15 - 17.
Fundacja zaprasza wszystkich potrzebujących. Na czas wydawania posiłków celowo wybrała weekend, kiedy nieczynne są państwowe instytucje pomocowe. Gotowa jest również zmienić miejsca wydawania posiłków tak, by ułatwić potrzebującym dotarcie. – Bieda to nie wstyd – na posiłki zaprasza Wojciech Bielecki.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
fotobudka star