Awantura na dyskotece. Raniony nożem w szpitalu

Wydarzenia

Awantura na dyskotece. Raniony nożem w szpitalu

08.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Do poważnej awantury między dwoma nietrzeźwymi mieszkańcami powiatu wyszkowskiego doszło w nocy z soboty na niedzielę na dyskotece w Rząśniku. Jeden z raną kłutą trafił do szpitala, drugi został zatrzymany przez policję.
Do awantury doszło ok. godz. 3.25. Jak wstępnie ustaliła policja, Hovhannes P. (0,86 promila) zranił nożem Mariusza P. (1,58 promila). Pokrzywdzony z raną kłutą lewego ramienia trafił do szpitala w Wyszkowie. Hovhannesa P. z kolei zatrzymała policja.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Piknik charytatywny (foto)

Piknik charytatywny (foto)

22 osoby zarejestrowały się w bazie dawców szpiku, 40 - oddało krew podczas pikniku charytatywnego „Uratuj życie – masz to we krwi”. Organizatorem pikniku, który odbył się w czwartek 22 sierpnia na pl. Miejskim było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy wsparciu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, wyszkowskich wolontariuszy, przedsiębiorców i darczyńców. 
zobacz więcej
Co gmina proponuje na wakacje?

Co gmina proponuje na wakacje?

Każda z gminnych placówek kultury i sportu przygotowała propozycje na wakacje.
zobacz więcej
Rozbierali kradzione samochody (foto)

Rozbierali kradzione samochody (foto)

Wyszkowscy kryminalni zlikwidowali dziuplę samochodową na terenie gminy Zabrodzie. Policjanci znaleźli części i podzespoły zdemontowane z różnych samochodów, w tym m.in. mazdy skradzionej na terenie Niemiec. Do sprawy zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie trzy osoby.
zobacz więcej
Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Przejście z tradycyjnej formy oświetlania wnętrz na nowoczesną technologię LED jest dziś trendem nie tylko w warunkach domowych czy małych biurach, ale i w dużych firmach, przedsiębiorstwach czy zakładach przemysłowych gdzie to właśnie dzięki LED-om firmy są w stanie generować dziś spore oszczędności przy jednoczesnym utrzymaniu lub wręcz wzroście komfortu pracy na poszczególnych stanowiskach. Wymiana oświetlenia na LED jest bez wątpienia korzystna – nie tylko zwiększ dzięki niej wydajność energetyczną swojej firmy, ale też wywierasz bardziej pozytywny wpływ na otaczające Cię środowisko. Niestety, sama inwestycja w wymianę oświetlenia w firmie jest kosztowna. Skąd wziąć na nią środki i jak szybko inwestycja będzie w stanie się zwrócić?
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom