Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

Wydarzenia

Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

10.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Kolację dla dwóch osób w domu burmistrza Grzegorza Nowosielskiego czy przejazd samochodem rajdowym z Kacprem Terlikowskim będzie można wylicytować podczas wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 14 stycznia. Przypominamy, że licytacja odbędzie się w Bibliotece Miejskiej o godz. 17.
Uczestnicy z pewnością będą zainteresowani oryginalnymi gadżetami WOŚP (koszulkami, kubkami, książkami, płytami DVD, kalendarzami) oraz 25 srebrnymi serduszkami i jednym złotym 26. Finału WOŚP ufundowanymi, jak co roku, przez Zakład Jubilerski „Asik” oraz notariusza Tomasza Abramczyka.
Kolację dla dwóch osób w swoim domu przygotuje burmistrz Grzegorz Nowosielski, a Kacper Terlikowski zaprasza na przejazd samochodem rajdowym mitsubishi lancer EVO X. Na licytację wystawiony zostanie medal 25. Finału WOŚP, który wyszkowski sztab otrzymał w ubiegłym roku wraz z podziękowaniami, a także serce z kartonu podświetlane ledami zaprojektowane i wykonane przez drukarnię Quad/Graphics.
Do wylicytowania będzie również m.in. kalendarz na 2018 rok z podpisem Jerzego Owsiaka, roczny abonament na pływalnię, karnety na lodowisko miejskie (nielimitowane wejścia do końca funkcjonowania lodowiska, bezpłatny wynajem łyżew), biżuteria, książki, albumy, kosze z pysznościami od Zakładów Mięsnych „Somianka” i kosze z przetworami z darów lasu od Nadleśnictwa Wyszków.
Wyszkowski sztab WOŚP nadal przyjmuje ciekawe rzeczy na licytację. Kontakt: wydział promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, tel. 29-743-77-13, mejl: 25wosp.wyszkow@gmail.com.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
manhattan
manhattan