Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

Wydarzenia

Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

10.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Kolację dla dwóch osób w domu burmistrza Grzegorza Nowosielskiego czy przejazd samochodem rajdowym z Kacprem Terlikowskim będzie można wylicytować podczas wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 14 stycznia. Przypominamy, że licytacja odbędzie się w Bibliotece Miejskiej o godz. 17.
Uczestnicy z pewnością będą zainteresowani oryginalnymi gadżetami WOŚP (koszulkami, kubkami, książkami, płytami DVD, kalendarzami) oraz 25 srebrnymi serduszkami i jednym złotym 26. Finału WOŚP ufundowanymi, jak co roku, przez Zakład Jubilerski „Asik” oraz notariusza Tomasza Abramczyka.
Kolację dla dwóch osób w swoim domu przygotuje burmistrz Grzegorz Nowosielski, a Kacper Terlikowski zaprasza na przejazd samochodem rajdowym mitsubishi lancer EVO X. Na licytację wystawiony zostanie medal 25. Finału WOŚP, który wyszkowski sztab otrzymał w ubiegłym roku wraz z podziękowaniami, a także serce z kartonu podświetlane ledami zaprojektowane i wykonane przez drukarnię Quad/Graphics.
Do wylicytowania będzie również m.in. kalendarz na 2018 rok z podpisem Jerzego Owsiaka, roczny abonament na pływalnię, karnety na lodowisko miejskie (nielimitowane wejścia do końca funkcjonowania lodowiska, bezpłatny wynajem łyżew), biżuteria, książki, albumy, kosze z pysznościami od Zakładów Mięsnych „Somianka” i kosze z przetworami z darów lasu od Nadleśnictwa Wyszków.
Wyszkowski sztab WOŚP nadal przyjmuje ciekawe rzeczy na licytację. Kontakt: wydział promocji, kultury i sportu Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, tel. 29-743-77-13, mejl: 25wosp.wyszkow@gmail.com.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom