Aktywnie i bezpłatnie

Wydarzenia

Aktywnie i bezpłatnie

03.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Sporym zainteresowaniem cieszyła się akcja „Aktywne święta”. Z zaproszenia na pływalnię skorzystało ponad 1.000 osób.
Przypomnijmy, że z basenu i hali sportowej WOSiR dzieci, młodzież i seniorzy z gminy Wyszków mogli korzystać bezpłatnie w dniach 23 – 31 grudnia. Szczególnie chętnie odpowiadali na zaproszenie na pływalnię. W ciągu pięciu dni oraz w Wigilię i Sylwestra, kiedy obiekty sportowe czynne były krócej, z darmowego wejścia skorzystały 1.082 osoby. Dużo było młodzieży, choć pracownicy podkreślają, że momentami to seniorzy wiedli na pływalni prym.
Hala była mniej obłożona, w ciągu godziny korzystało z niej 15 – 30 osób.
Majster plus 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nie przyjmujemy, Jurek, twojej dymisji (foto)

Nie przyjmujemy, Jurek, twojej dymisji (foto)

- z mocą podkreśla wyszkowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i apeluje do mieszkańców Wyszkowa o podpisywanie listu popierającego i wspierającego Jurka Owsiaka, który w poniedziałek 14 stycznia złożył dymisję z funkcji prezesa fundacji.
zobacz więcej
Odsłonięcie pomnika burmistrza Stanisława Wolskiego (foto)

Odsłonięcie pomnika burmistrza Stanisława Wolskiego (foto)

W niedzielne skwarne południe 3 czerwca na pl. Wyzwolenia został uroczyście odsłonięty pomnik przedwojennego burmistrza Stanisława Wolskiego, wraz z żoną Wincentyną odznaczonego medalem Sprawiedliwy wśród Narodów Świata za uratowanie w czasie II wojny światowej dwóch żydowskich dziewczynek. Młodsza z nich, Brucha, przyjechała z Izraela na odsłonięcie pomnika. – Jaki ładny! – zachwyciła się, kiedy zdjęto z niego biała zasłonę.
zobacz więcej
Na ograniczeniu 30 km/h jechał z prędkością 132 km/h!

Na ograniczeniu 30 km/h jechał z prędkością 132 km/h!

O ponad 100 km/h (!) prędkość przekroczył kierowca zatrzymany przez policję 1 marca. Na ograniczeniu prędkości do 30 km/h miał na liczniku 132. Ale nie jest jedynym kierowcą, któremu policja zatrzymała prawo jazdy. Tylko w piątek policja zatrzymała trzech piratów drogowych.
zobacz więcej
Powiedzieć stanowcze „nie”

Powiedzieć stanowcze „nie”

W czwartek 2 sierpnia o godz. 20 odbędzie się spotkanie przed pod Sądem Rejonowym w Wyszkowie. „Chcemy wspólnie powiedzieć stanowcze „nie” ograniczaniu wolności obywatela i niezależności sądów” – zaprasza Klub Obywatelski w Wyszkowie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020