20. Rally Wyszków

Wydarzenia

20. Rally Wyszków

26.09.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W najbliższy weekend już po raz 20. w mieście i okolicach odbędzie się Rally Wyszków. Jak co roku na początku jesieni przyjadą do Wyszkowa miłośnicy rajdów samochodowych.
W sobotę 30 września w Wyszkowie (parking BIAS, teren PEC, parking urzędu miejskiego) i Rząśniku (targowica, teren szkoły) odbędzie się 10 prób sportowych.
Niedzielna część imprezy rozpocznie się o godz. 10.45, tradycyjnie już przejazdem ulicami Wyszkowa uczestników rajdu oraz zabytkowych aut. O godz. 11 na ul. Sowińskiego rozpoczną się zmagania sportowe: Superpróba o Puchar Burmistrza Wyszkowa i Grand Prix o Puchar Prezesa Auto Koło Centrum.
Publiczność będzie mogła zobaczyć także m.in. pokaz motocyklowy Michała Lusy, ratownictwa drogowego, pokaz driftu, najnowsze modele marek Toyota. Zaprezentuje się BMW Fanatical Team. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbędą się konkursy dla dzieci. Będą też bezpłatne porady rzeczoznawców samochodowych.
*
W związku z rajdem organizatorzy – Gmina Wyszków i Automobilklub Centrum – proszą o nieparkowanie na ul. Sowińskiego od Pułtuskiej do Prostej w godz. 9 – 16. Objazdy dotyczą również komunikacji miejskiej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom