KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia: # Wiemy jak to zrobić!

Wybory 2018

KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia: # Wiemy jak to zrobić!

17.10.2018
autor: materiał wyborczy
Szanowni Państwo!

Zbliża się czas decyzji. Kończymy w tym tygodniu kampanię wyborczą. Miesiąc temu prezentowałem moją drużynę kandydatów do Rady Gminy. Wspólnie stworzyliśmy grupę osób, które każdego dnia udowadniają, że można pozytywnie zmieniać Gminę Zabrodzie. Cieszę się, że stoję na czele tej drużyny. Okres kampanii wyborczej był okazją do prezentowania naszego programu dla Gminy Zabrodzie.


Wykorzystaliśmy ten czas na tysiące rozmów z mieszkańcami 22 wsi. Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli rozmawiać z nami o przyszłości naszej ,,małej Ojczyzny”. Dziękuję za ciepłe przyjęcie i za wszystkie wyrazy życzliwości z Państwa strony. Każdego dnia dodawały nam pozytywnej energii do działania i utwierdzały nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Cieszę się, że na swojej drodze w ostatnich latach miałem możliwość spotkać tak wielu dobrych ludzi. 
 
Dziękuję moim rodzicom, którzy przez ponad 20 lat angażując się w pracę samorządu jako sołtysi czy radni, przyczynili się do tego, że dojrzałem do podjęcia decyzji o kandydowaniu do Rady Gminy, a obecnie na Wójta Gminy Zabrodzie. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, koleżankom, kolegom, nauczycielom i wszystkim znajomym za wsparcie i pomoc w tej kampanii. Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy nam pomagają a których do tej pory nie miałem możliwości bezpośrednio spotkać. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne! Dlatego właśnie teraz zbierzmy nasze siły i poprośmy znajomych, sąsiadów, rodzinę, wszystkich ludzi, którzy chcą odmienić oblicze nie tylko Zabrodzia, ale wszystkich miejscowości tworzących naszą Gminę o to, aby w najbliższą niedzielę poszli na wybory i oddali głos na moją kandydaturę oraz kandydatury osób z mojego Komitetu Wyborczego. 
 
Poeta Adam Asnyk pisał:
Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę
 
Chcemy i będziemy działać na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Zabrodzie!
Odmieńmy Naszą Gminę Zabrodzie razem! Wierzymy, że możemy dokonać pozytywnych zmian w Zabrodziu. # Wiemy jak to zrobić!
 
W KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA naprawdę jest na kogo głosować!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przyciągnąć mieszkańców i inwestorów (foto)

Przyciągnąć mieszkańców i inwestorów (foto)

Przedsiębiorczość, infrastruktura, gospodarka komunalna i komunikacja – pomysły na rozwój gminy Wyszków w tych dziedzinach kandydat na burmistrza Krzysztof Ogrodziński oraz kandydaci do rady miejskiej Forum Samorządowego dla Wyszkowa przedstawili stojąc przed Quad/Graphics, największym w Wyszkowie zakładem pracy.
zobacz więcej
I ja to zrobię (foto)

I ja to zrobię (foto)

Wyszków to nie tylko centrum i place miejskie. Ale również miejsce, gdzie jesteśmy obecnie. Ul. Przemysłowa jest jednym z przykładów, gdzie inwestycje są niezbędne, gdzie są od lat pomijane – mówił kandydat na burmistrza Piotr Turek 28 września na zorganizowanej „w terenie” konferencji prasowej. Tematem spotkania było również płatne parkowanie, lokalne podatki i opłaty za śmieci.
zobacz więcej
Ja głosuję na Grześka (foto)

Ja głosuję na Grześka (foto)

W czwartek 13 września swoją kampanię wyborczą zainaugurował kandydat na burmistrza Grzegorz Nowosielski. Była to również konwencja komitetów wyborczych Wspólnota Samorządowa, Razem dla Ziemi Wyszkowskiej i Wyszkowskich Demokratów. Kto popiera Grzegorza Nowosielskiego i kto znalazł się na listach wyborczych?
zobacz więcej
Wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie (foto)

Wszyscy powinni znaleźć coś dla siebie (foto)

W sposób nietypowy, bo w przerwie meczu piłkarskiego, kandydat na burmistrza Wyszkowa Krzysztof Ogrodziński, przedstawił I część swojego programu wyborczego. W niedzielę 16 września zajął się sportem, turystyką, kulturą i oświatą. Wraz z liderką listy powiatowej Justyną Garbarczyk przedstawił kandydatów do rady miejskiej i rady powiatowej Forum Samorządowego dla Wyszkowa.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku