KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia: # Wiemy jak to zrobić!

Wybory 2018

KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia: # Wiemy jak to zrobić!

17.10.2018
autor: materiał wyborczy
Szanowni Państwo!

Zbliża się czas decyzji. Kończymy w tym tygodniu kampanię wyborczą. Miesiąc temu prezentowałem moją drużynę kandydatów do Rady Gminy. Wspólnie stworzyliśmy grupę osób, które każdego dnia udowadniają, że można pozytywnie zmieniać Gminę Zabrodzie. Cieszę się, że stoję na czele tej drużyny. Okres kampanii wyborczej był okazją do prezentowania naszego programu dla Gminy Zabrodzie.


Wykorzystaliśmy ten czas na tysiące rozmów z mieszkańcami 22 wsi. Dziękuję Wszystkim, którzy zechcieli rozmawiać z nami o przyszłości naszej ,,małej Ojczyzny”. Dziękuję za ciepłe przyjęcie i za wszystkie wyrazy życzliwości z Państwa strony. Każdego dnia dodawały nam pozytywnej energii do działania i utwierdzały nas w przekonaniu, że to co robimy ma sens. Cieszę się, że na swojej drodze w ostatnich latach miałem możliwość spotkać tak wielu dobrych ludzi. 
 
Dziękuję moim rodzicom, którzy przez ponad 20 lat angażując się w pracę samorządu jako sołtysi czy radni, przyczynili się do tego, że dojrzałem do podjęcia decyzji o kandydowaniu do Rady Gminy, a obecnie na Wójta Gminy Zabrodzie. Dziękuję mojej rodzinie, przyjaciołom, koleżankom, kolegom, nauczycielom i wszystkim znajomym za wsparcie i pomoc w tej kampanii. Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy nam pomagają a których do tej pory nie miałem możliwości bezpośrednio spotkać. Wasze wsparcie jest dla mnie bardzo ważne! Dlatego właśnie teraz zbierzmy nasze siły i poprośmy znajomych, sąsiadów, rodzinę, wszystkich ludzi, którzy chcą odmienić oblicze nie tylko Zabrodzia, ale wszystkich miejscowości tworzących naszą Gminę o to, aby w najbliższą niedzielę poszli na wybory i oddali głos na moją kandydaturę oraz kandydatury osób z mojego Komitetu Wyborczego. 
 
Poeta Adam Asnyk pisał:
Trzeba z Żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe:
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę
 
Chcemy i będziemy działać na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Zabrodzie!
Odmieńmy Naszą Gminę Zabrodzie razem! Wierzymy, że możemy dokonać pozytywnych zmian w Zabrodziu. # Wiemy jak to zrobić!
 
W KWW WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ DLA ZABRODZIA naprawdę jest na kogo głosować!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020