Kandydują do Rady Powiatu Wyszkowskiego

Wybory 2018

Kandydują do Rady Powiatu Wyszkowskiego

20.09.2018
autor: Redakcja
Listy kandydatów do Rady Powiatu Wyszkowskiego.
 
OKRĘG NR 1: gmina Wyszków
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Waldemar Sobczak
2. Iwona Bogusława Wyszyńska
3. Teresa Hanna Czajkowska
4. Robert Krzysztof Milczarczyk
5. Krzysztof Ochmański
6. Bogusław Kocięcki
7. Natalia Malwina Bloch
8. Piotr Eychler
9. Jolanta Barbara Mieszało
10. Danuta Lucyna Rogalska
11. Robert Bartniczak
12. Łukasz Kania
 
  • Wyszkowscy Demokraci
1. Adam Mróz
2. Katarzyna Teresa Wysocka
3. Marek Franciszek Siekierski
4. Jarosław Szczerba
5. Aneta Lenartowicz
6. Teresa Jastrzębska
7. Jerzy Józef Sitek
8. Dorota Wojtkowska
9. Zbigniew Janusz Giełda
10. Magdalena Edyta Gryc
11. Krzysztof Włoszczyński
12. Paweł Wojtkowski
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Jacek Robert Bachański
2. Bożena Teresa Jakubczak-Zadroża
3. Adam Przemysław Turek
4. Zofia Małgorzata Gałązka
5. Sylwester Kalisz
6. Jan Szczepan Szymański
7. Wioleta Bajorek
8. Tomasz Buźniak
9. Marianna Wiesława Kulesza
10. Agnieszka Katarzyna Motyka
11. Mariola Przybysz
12. Robert Łapiński
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Aneta Kowalewska
2. Bogusław Frąckiewicz
3. Krzysztof Chmiel
4. Urszula Zofia Mikołajczyk
5. Piotr Wykowski
6. Arkadiusz Stanisław Darocha
7. Joanna Zglec
8. Ewa Redel
9. Dorota Stworzyjanek
10. Mariusz Księżak
11. Maciej Główczyński
12. Sławomir Wiśniewski
 
  • Razem dla Ziemi Wyszkowskiej
1. Paweł Deluga
2. Adrian Gołębiewski
3. Maria Gruszczyńska
4. Anna Zofia Korczak
5. Bogusława Pochmara
6. Janusz Wojciech Karpiński
7. Magdalena Estera Wróbel
8. Kazimierz Przybysz
9. Hanna Jankowska
10. Aleksander Bernard Skrzypczak
11. Iwona Maria Gmurczyk
12. Cezary Maciorowski
 
  • Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu
1. Justyna Garbarczyk
2. Andrzej Krysiewicz
3. Marek Curuł
4. Damian Kołodziejczyk
5. Jan Garbacz
6. Sylwia Falba
7. Marzena Kuchta
8. Krystyna Elżbieta Kurek
9. Elżbieta Krystyna Owczarska 
10. Katarzyna Anna Pilarska 
11. Krzysztof Ponichtera
12. Rafał Stanisław Bujak
 
  • Wolni i Solidarni
1. Mirosław Boruc
2. Piotr Falba
3. Danuta Paprocka
 
OKRĘG NR 2: gminy Brańszczyk i Długosiodło
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Jerzy Żukowski
2. Marzena Dyl
3. Jan Stanisław Andryszczyk
4. Aneta Karamuz
5. Jolanta Danuta Rosińska
6. Zbigniew Gałązka
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Bogdan Mirosław Pągowski
2. Krystian Pędzich
3. Jolanta Szyszkowska
4. Dorota Kaniewska
5. Elżbieta Mikołajewska
6. Sławomir Marek Pędzich
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Wiesław Pasek
2. Karol Pych
3. Monika Gajownik
4. Halina Bogdan
5. Wioletta Marta Sędzicka
6. Artur Laskowski
 
  • Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu
1. Andrzej Dariusz Kuczyński
2. Sławomir Kraszewski
3. Tomasz Piórkowski
4. Justyna Jechna
5. Dorota Modzelan
6. Monika Pędzich
 
  • Wolni i Solidarni
1. Ewa Milewska
2. Artur Ryszard Szydlik
3. Karolina Rogalska
4. Bogdan Piotr Księżopolski
 
 
OKRĘG NR 3: gminy Rząśnik, Somianka, Zabrodzie
 
  • Prawo i Sprawiedliwość
1. Renata Rębała
2. Ewa Bartosiewicz
3. Agnieszka Renata Augustynik
4. Jerzy Abramczyk
5. Tomasz Wójcik
6. Tadeusz Runo
7. Monika Lewandowska
 
  • Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Tadeusz Mirosław Kuchta
2. Tadeusz Michalik
3. Paweł Abramczyk
4. Anna Karolina Lendziszewska
5. Pelagia Kaska
6. Monika Teresa Kluczek
7. Wojciech Kozon
 
  • Wspólnota Samorządowa
1. Agnieszka Ołdak
2. Iwona Krawczyk
3. Arkadiusz Leszek Redlicki
4. Tomasz Wawryło
5. Konrad Maksymilian Pachulski
6. Michał Szymański
7. Agnieszka Paulina Telak
 
  • Przymierze Samorządowe Gmin i Powiatu
1. Tomasz Krakowiecki
2. Krzysztof Sabala
3. Zdzisław Andrzej Bieńkowski
4. Karol Kołakowski
5. Kinga Magdalena Dąbrowska
6. Paulina Kaflik
7. Agata Barbara Kujawa
 
  • Wolni i Solidarni
1. Emilia Zofia Katner
2. Jerzy Jan Urbaniak
3. Monika Kowalczyk
4. Grzegorz Zbigniew Wiśniewski
5. Ewelina Regina Grycz
 
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom