WEEKEND: Pogoda dobra, zapraszamy na stadiony!

Sport

WEEKEND: Pogoda dobra, zapraszamy na stadiony!

04.05.2018
autor: Maciej Kowalski
Najbliższy weekend zapowiada się ciekawie dla kibiców wyszkowskich drużyn. Pogoda dopisze, więc warto wybrać się się na stadiony.

Zaczynamy w sobotę o 11.00 meczem piłkarzy Bugu Wyszków. Ich przeciwnikiem będzie Mławianka Mława, drużyna, z którą wyszkowianie toczą boje od lat. Warto przyjść na stadion WOSiR, zobaczyć jak rywalizacja skończy się tym razem.

Lider warszawskiej B-klasy - WKS Rząśnik zagra na wyjeździe, ale niedaleko. W sobotę, o 16.00 rząśniczanie zagrają w Jadowie z zajmującą czwarte miejsce w lidze Koroną.

O 17.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią zagrają futboliści Rhinos Wyszków. Wzmocnieni dwoma zawodnikami z USA wyszkowianie podejmą Angels Toruń, zespół, który w dotychczasowych trzech meczach zdobył ledwie 10 punktów (tylko jedno przyłożenie). Miejmy nadzieję, że Rhinos wykorzystają atut swojego boiska.

Druga drużyna Bugu zagra wyjazdowe spotkanie w niedzielę w stolicy. O godzinie 11.00 Wyszkowskie Rezerwy zagrają z drużyną Escola Varsovia Warszawa.

WKS Mystkówiec zagra w Rząśniku mecz z FC 2013 Różan. Początek spotkania w niedzielę o 14.00. W Różanie, jesienią, było 3:1 dla naszych piłkarzy.

W Ostrołęce zagrają piłkarze Wymakracza Długosiodło. Pojedynek Korona II Ostrołęka - Wymakracz będzie bezpośrednim starciem o drugie miejsce w ostrołęckiej B-klasie. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, bo długosiodlanie na wiosnę tylko wygrywają!

Najdalej jadą w niedzielę Loczki Wyszków. Drugoligowe piłkarki czeka 240 kilometrów podrózy do Suwałk, gdzie w niedzielę o 16.00 rozpocznie się mecz z Akademią 2012 Suwałki. W meczu w Wyszkowie nasze futbolistki wygrały pewnie 10:1.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom