WEEKEND: Nie tylko piłka nożna

Sport

WEEKEND: Nie tylko piłka nożna

06.04.2018
autor: Maciej Kowalski
Nadchodzący weekend sportowo wygląda nieźle. Pogoda dopisuje, więc warto wybrać się podziwiać naszych sportowców na żywo.
W sobotę o 14.00 rozpoczną wiosenną rundę piłkarze WKS Rząśnik - liderzy warszawskiej B-klasy. Ich przeciwnikiem w wyjazdowym meczu będą zawodnicy Farmacji Tarchomin. Rząśniczanie powinni z tego meczu przywieźć trzy punkty, bo Farmacja to jedna z najsłabszych drużyn ligi.

W sobotę o 17 w Wyszkowie, na stadionie WOSiR odbędzie się mecz futbolu amerykańskiego. Rhinos Wyszków (bez amerykańskich graczy - piszemy o tym TUTAJ) podejmą Lowlanders Białystok. Zawodnicy ze stolicy Podlasia w sezonach 2015, 2016 i 2017 zajęli trzecie miejsce w TopLidze PLFA i są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

W niedzielę o 11 na stadionie WOSiR zagrają Wyszkowskie Rezerwy, czyli II drużyna Bugu Wyszków ("Jedynka" ma wolny termin). Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Wisła Maciejowice. Liczymy na dobry występ Bugu II i cenne punkty.

Również 8 kwietnia, ale o 14 swoje mecze rozegrają B-klasowe drużyny z naszego powiatu. Na stadionie w Rząśniku zagra WKS Mystkówiec (ich przeciwnikiem będzie GUKS Krasnosielc), a Wymakracz Długosiodło rozegra wyjazdowe spotkanie z Iskrą Zaręby Kościelne.

Na zakończenie weekendu swój mecz zagrają Loczki Wyszków. Piłkarki wicelidera II ligi jadą do Warszawy, gdzie czeka je spotkanie z AWS UW Warszawa. Początek spotkania o godzinie 18, mecz odbędzie się na bocznym boisku Drukarza Warszawa (Park Skaryszewski).


Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan