WEEKEND: Idealne dni dla kibiców!

Sport

WEEKEND: Idealne dni dla kibiców!

20.04.2018
autor: Maciej Kowalski
Piękna pogoda i dużo meczów w Wyszkowie i okolicach. Będą derby powiatu! Przygotowaliśmy zestawienie, na jakie imprtezy warto się wybrać.
Zaczynamy w sobotę o 11. Bug Wyszków podejmuje Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki na stadionie WOSiR. Goście zajmują 12. miejsce w tabeli i chcąc myśleć o wygrzebaniu się z dna tabeli piłkarze Bugu muszą w tym spotkaniu zagrać o trzy punkty.

W niedzielę, na tym samym stadionie swój mecz rozegrają Loczki Wyszków. Ich przeciwnikiem będzie bardzo groźna drużyna Ząbkovii Ząbki. W jesiennej rundzie wyszkowianki przegrały 2:5 i była to jedyna porażka naszej drużyny w tym sezonie II ligi piłki nożnej kobiet. Początek spotkania o 11.00.

Zaraz po tym meczu kibice piłki nożnej powinni udać się do Rząśnika. Tam o 14.00 miejscowy WKS zagra z GKS Dąbrówka i będzie to pojedynek na szczycie warszawskiej B-klasy - lider zagra z wiceliderem. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, jesienią w Dąbrówce padło siedem goli, a piłkarze z Rząśnika wygrali 4:3.

Wytrawny kibic powinien po tym meczu zostać w Rząśniku, zdarza się bowiem nie lada gratka - derby powiatu wyszkowskiego. WKS Mystkówiec (w roli gospodarza) podejmie o 17.00 Wymakracz Długosiodło. Pojedynek czwartej i piątej drużyny ostrołęckiej B-klksy na pewno dostarczy sporo emocji. Tym bardziej, że jesienią w Wąsewie obejrzeliśmy niezłą strzelaninę - Wymakracz wygrał 6:3.

W niedzielę o godzinie 13, w Olsztynie (stadion na Dajtkach, za tydzień zagrają tam Loczki Wyszków) swój mecz zagrają futboliści amerykańscy Rhinos Wyszków. Mamy nadzieję na powtórkę wyniku z pierwszego meczu tych zespołów.

Kibice Bugu II Wyszków o 17.30 pojawią się na pewno przy Kościuszki w Wyszkowie. Wyszkowskie Rezerwy zagrają z rezerwami Mazura Karczew. Przeciwnik będzie na pewno trudny (pierwsza drużyna Mazura gra w sobotę o 11, więc rezerwy na pewno przyjadą wzmocnione graczami z IV ligi), ale liczymy na ambitną walkę wyszkowian.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom