WEEKEND: Idealne dni dla kibiców!

Sport

WEEKEND: Idealne dni dla kibiców!

20.04.2018
autor: Maciej Kowalski
Piękna pogoda i dużo meczów w Wyszkowie i okolicach. Będą derby powiatu! Przygotowaliśmy zestawienie, na jakie imprtezy warto się wybrać.
Zaczynamy w sobotę o 11. Bug Wyszków podejmuje Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki na stadionie WOSiR. Goście zajmują 12. miejsce w tabeli i chcąc myśleć o wygrzebaniu się z dna tabeli piłkarze Bugu muszą w tym spotkaniu zagrać o trzy punkty.

W niedzielę, na tym samym stadionie swój mecz rozegrają Loczki Wyszków. Ich przeciwnikiem będzie bardzo groźna drużyna Ząbkovii Ząbki. W jesiennej rundzie wyszkowianki przegrały 2:5 i była to jedyna porażka naszej drużyny w tym sezonie II ligi piłki nożnej kobiet. Początek spotkania o 11.00.

Zaraz po tym meczu kibice piłki nożnej powinni udać się do Rząśnika. Tam o 14.00 miejscowy WKS zagra z GKS Dąbrówka i będzie to pojedynek na szczycie warszawskiej B-klasy - lider zagra z wiceliderem. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, jesienią w Dąbrówce padło siedem goli, a piłkarze z Rząśnika wygrali 4:3.

Wytrawny kibic powinien po tym meczu zostać w Rząśniku, zdarza się bowiem nie lada gratka - derby powiatu wyszkowskiego. WKS Mystkówiec (w roli gospodarza) podejmie o 17.00 Wymakracz Długosiodło. Pojedynek czwartej i piątej drużyny ostrołęckiej B-klksy na pewno dostarczy sporo emocji. Tym bardziej, że jesienią w Wąsewie obejrzeliśmy niezłą strzelaninę - Wymakracz wygrał 6:3.

W niedzielę o godzinie 13, w Olsztynie (stadion na Dajtkach, za tydzień zagrają tam Loczki Wyszków) swój mecz zagrają futboliści amerykańscy Rhinos Wyszków. Mamy nadzieję na powtórkę wyniku z pierwszego meczu tych zespołów.

Kibice Bugu II Wyszków o 17.30 pojawią się na pewno przy Kościuszki w Wyszkowie. Wyszkowskie Rezerwy zagrają z rezerwami Mazura Karczew. Przeciwnik będzie na pewno trudny (pierwsza drużyna Mazura gra w sobotę o 11, więc rezerwy na pewno przyjadą wzmocnione graczami z IV ligi), ale liczymy na ambitną walkę wyszkowian.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
manhattan