WEEKEND: Dwie Wilgi przeciw naszym

Sport

WEEKEND: Dwie Wilgi przeciw naszym

21.09.2018
autor: Maciej Kowalski
Wilga Garwolin przeciwko Loczkom Wyszków i Amur Wilga kontra Bug Wyszków. Takie zestawienie czeka nas w najbliższy weekend. A co poza tym w sporcie?

W ten weekend sportowa będzie w zasadzie tylko niedziela. Tego dnia grają wszystkie zespoły seniorskie z naszego powiatu. W sobotę można się wybrać na mecze młodzieży, np. o 10.00 na orliku na stadionie WOSiR dziewczęta z Loczków zagrają z chłopcami z Wichru Kobyłka. Będzie to mecz ligi orlików.

W niedzielę o 14.00 w Rząśniku, miejscowy WKS zagra z Rządzą Załubice. Zespół gośći ma tylko jeden punkt mniej od rząśniczan, mecz będzie więc na pewno zacięty. Mimo to liczymy na punkty WKS Rząśnik.

Także w niedzielę o 14.00 niepokonany Wymakracz Długosiodło rozegra wyjazdowe spotkanie z FC 2013 Różan. Czekamy na kolejne efektowne zwycięstwo.

Tego samego dnia o 15.00 w Wildze wybiegną na boisko jedenastki miejscowego Amura i Bugu Wyszków. Będzie to mecz 8. kolejki Ligi Okręgowej. Liczymy na punkty wyszkowian.

Godzinę później, o 16.00, na stadionie miejskim w Wyszkowie zagrają seniorki Loczków Wyszków. Ich przeciwniczkami będą zawodniczki Wilgi Garwolin. Mimo bardzo mocno osłabionego składu (brak pięciu zawodniczek z pierwszej jedenastki) wyszkowianki powinny rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść.

Również o 16.00 w niedzielę, w Ostrołęce, zagra WKS Mystkówiec. Rezerwy Korony jesienią jeszcze nie wygrały meczu i jest spora szansa, żeby ta sytuacja się po niedzielnym meczu nie zmieniła.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.82% (199 głosów)
28.95% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.32% (313 głosów)
manhattan