WEEKEND: Czeka nas mnóstwo emocji

Sport

WEEKEND: Czeka nas mnóstwo emocji

18.05.2018
autor: Maciej Kowalski
W ten weekend na pierwszy plan wysuwa się turniej o wejście do II ligi siatkówki, w którym zagra Camper Wyszków. Ale innych emocji także nie zabraknie.

Siatkarze Campera zaczynają sportowy weekend meczem z GKPS Gorlice, w piątek o 19.30. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy będą się mogli wieczorem cieszyć w Miliczu, gdzie odbywa się turniej.

O 11.00 w Wołominie czwartoligowcy Bugu Wyszków zagrają z miejscowym Huraganem. Miejmy nadzieję, że ostatni zdobyty punkt w meczu z Mazurem Gostynin da impuls do walki naszym piłkarzom.

O 16.00 w sobotę siatkarze Campera zagrają drugi mecz w turnieju finałowym. Ich przeciwnikiem będzie zespół FSKiP ECWBS Volley Bydgoszcz. Bardzo wiele będzie zależało od wyniku tego spotkania.

Rano w niedzielę wyszkowski Klub Biegacza zaprasza na trening przygotowujący do biegu IV. Wyszkowska Dycha Nocą. Początek o 10.00 na stadionie miejskim.

W niedzielę, na zakończenie turnieju w Miliczu, Camper zagra z gospodarzami - MUKS Ziemia Milicka Milicz. Początek spotkania o 13.00. Około 15.00 powinno być już wiadomo, kto awansował do I ligi.

Kibice, którzy wyjadą dopingować Campera, w powrotnej drodze powinni koniecznie zahaczyć o Zduńską Wolę. O 17.00 na stadionie przy ul. Łaskiej w tym mieście swój bardzo ważny mecz rozegrają Loczki Wyszków. Zwycięstwo bardzo przybliży wyszkowianki do baraży o I ligę.

Piłkarze, reprezentujący nasz powiat w rozgrywkach piłkarskiej B-klasy grają w niedzielę. Wymakracz Długosiodło jedzie do Krasnosielca, gdzie o 14.00 zagra z miejscową drużyną GUKS. O tej samej porze, na stadionie w Rząśniku, WKS Mystkówiec rozpocznie spotkanie z GLKS Lelis. Po zakończeniu tego meczu, o godzinie 17.00 na murawę w Rząśniku wybiegnie zespół miejscowego WKS, który podejmie Dąb II Wieliszew.

Wyszkowskie Rezerwy czyli Piłkarze Bugu II Wyszków zagrają w niedzielę w Sulejówku z rezerwami Victorii. Zapowiada się bardzo trudne spotkanie dla naszych piłkarzy, miejscowa drużyna zajmuje bowiem drugie miejsce w tabeli, mając o... 46 punktów więcej od wyszkowian.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość