TENIS STOŁOWY: Nie oddał zwycięstwa

13.12.2016
autor: E.E.
Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego rozegrano w niedzielę 4 grudnia w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Długosiodle. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z gmin: Długosiodło, Rząśnik oraz Wyszków.
Zawody rozegrano systemem „do dwóch przegranych”. W rywalizacji najlepiej wypadł ubiegłoroczny finalista – Artur Kietliński, który w meczu finałowym pokonał Oskara Kłosa 3:0. Na drugim miejscu uplasował się zawodnik gospodarzy – Maciej Pasek. W bardzo wyrównanym pojedynku (3:2 w setach, 12:10 w piątym secie) pokonał Oskara Kłosa. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.
Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, a nagrody sfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego.