SPORTY WALKI: W sobotę stoczą bój (foto)

Sport

SPORTY WALKI: W sobotę stoczą bój (foto)

31.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Dzień przed sobotnią galą WWY Fight Night, w piątek 31 marca, zawodnicy i trenerzy spotkali się z wyszkowianami w Galerii Handlowej Wyszków. Na wadze stanęli przeciwnicy walki wieczoru:
- Jesteśmy waleczni, pokażę to w ringu – zapewnił wyszkowianin Piotr Trześniewski-Tryc.
- Nikt nogi i ręki w ringu nie odstąpi. Pokażemy dobrą walkę, żeby spodobała się publiczności – dodał Jarosława Daschke z gdańskiego klubu.
W sobotni wieczór na hali WOSiR miłośnicy sportów walki zobaczą osiem walk:
  • boks amatorski kadetów, kat. 85 kg: Tymoteusz Chwiejczak (Gimnazjon Apin Wyszków) – Kamil Berkowski (UKS Champion Ostrołęka)
  • MMA kobiet, kat. 70kg: Patrycja Borkowska (Bambero Team Wyszków) - Lara Fornal (Academia Gorila Warszawa)
  • boks, 81 kg: Mariusz Jankowski (Gimnazjon Apin) – Kamil Kownacki (Semiramida Pułtusk)
  • K1 pro AM, kat. 85 kg: Marcin Rojek (Gimnazjon Apin) – Kirył Len (Białoruś)
  • boks tajski formuła pro AM, 71 kg: Piotr Szloser (Palestra Warszawa) – Maciej Markowski (Łódź) 
  • boks 85 kg: Paweł Gerek (Gimnazjon Apin) – Damian Soczewka (UKS Sanda Płock)
Walki wieczoru
  • MMA kobiet, kat. 55 kg: Natalia Jędrysiak (Bambero Team) – Izabela Walczak (GKS Górnik Łęczna)
  • K1 71kg: Piotr Trześniewski-Tryc (Gimnazjon Apin) - Jarosław Daschke (Champion Gdańsk); walka o pas Międzynarodowego Mistrza Krajów Nadbałtyckich (Baltic Martial Arts Federation)
W piątek podczas spotkania w centrum handlowym na galę zapraszali trenerzy i zawodnicy:
Mateusz Śniadała, trener Patrycji Borkowskiej i Natalii Jędrysiak: Obie bardzo mocno przepracowały okres przygotowawczy. Mamy plan na te walki. Zapraszamy, bo będzie ostra jazda.
Paweł Deluga, trener Piotra Trześniewskiego-Tryca: To będzie trudna walka dla obu zawodników. Obaj są mocni, obaj się nie cofają. Ale Piotrek ciężko pracuje i zawsze jest w formie.
Bogdan Bliźniak, trener Jarosława Daschke: Dziękujemy za zaproszenie, bo czekaliśmy 3 lata, od kiedy zdobyliśmy ten pas. Przyjechaliśmy tu stoczyć bój, zakończyć tę walkę jak najszybciej. Znamy waszego zawodnika, wiemy, że jest silny, liczymy się z silnymi grzmotami.
Piotr Trześniewski-Tryc: Naszą siłą jest to, że znamy się z Pawłem od 23 lat. To przebije wszystko. Jesteśmy waleczni, pokażę to w ringu.
Jarosława Daschke: Piotrek nie jest łatwym przeciwnikiem. Nikt nogi i ręki w ringu nie odstąpi. Pokażemy dobrą walkę, żeby spodobała się publiczności.
*
Bilety na gale w cenie 30 i 50 zł do nabycia w hali sportowej WOSiR, WOK Hutnik oraz klubach fitness Gym4u i Raz Dwa Fitness.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻEGLARSTWO: Spinaker planuje sezon

ŻEGLARSTWO: Spinaker planuje sezon

Ostatni sezon był dla żeglarzy wyszkowskiego klubu „Spinaker” bardzo udany. Wyszkowianie zajmowali wysokie pozycje w wielu regatach m.in. w Pucharze Prezesa Polskiego Związku Żeglarskiego czy Mamry Challenge. W ostatnim tygodniu poznaliśmy zamierzenia „Spinakera” na nowy sezon.
zobacz więcej
STRZELECTWO: Celne oko i pewna ręka (foto)

STRZELECTWO: Celne oko i pewna ręka (foto)

Wyszkowianie Sergiusz Ścięgosz i Leszek Marszał triumfowali w III zawodach strzeleckich Żołnierzy Rezerwy i Przyjaciół Wojska o puchar WKU w Ostrołęce, w sobotę 23 września na strzelnicy w Kadzidle. W konkurencji pistoletu bojowego zawodnicy osiągnęli identyczny rezultat 88 punktów. Puchary i wyróżnienia wręczone zostały podczas Święta 5 Pułku Ułanów Zasławskich, w niedzielę w Ostrołęce.
zobacz więcej
Zaproszenie na Piknik Sportowy

Zaproszenie na Piknik Sportowy

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I LO im. C.K. Norwida wraz z I LO im. C.K. Norwida zaprasza na pierwszą w nowym roku szkolnym wspólną imprezę. W sobotę 1 października w hali sportowej szkoły organizuje Jesienny Piknik Sportowy. Można wziąć udział w Międzypokoleniowym Turnieju Siatkówki Drużyn Mieszanych, a także w Maratonie Fitness.
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: Można było „wycisnąć” więcej

PIŁKA NOŻNA: Można było „wycisnąć” więcej

Duży niedosyt pozostał po sobotnim meczu Bugu Wyszków w Ostrowi Mazowieckiej. Nasza drużyna wróciła na tarczy, choć nie powinna, mecz był remisowy, tradycyjnie zabrakło jednak siły rażenia w ofensywie.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Levert