SPORTOWY WEEKEND: Warto pomóc dopingiem

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Warto pomóc dopingiem

17.05.2019
autor: mjk
Sporo ciekawych wydarzeń sportowych czeka nas w najbliższy weekend.

W sobotę o 15.00 na stadionie w Długosiodle rozpoczną si e B-klasowe derby powiatu. Wymakracz Długosiodło, który jest o krok od awansu zmierzy się z zespołem WKS Mystkówiec. Obie strony mają ochotę na zwycięstwo. Jak będzie? Warto wybrać się na piękny długosiodlański stadion.

W sobotę wieczorem w Wyszkowie Bug zagra mecz ligi okręgowej z rezerwami Świtu Nowy Dwór Maz. Liczymy na kolejne punkty podopiecznych Arkardiusza Mielczarczyka.

Trudny wyjazdowy mecz czeka Loczki Wyszków. W niedzielę o 11.00 wyszkowianki zagrają ze Stomilem Olsztyn. Po ostatnim efektownym zwycięstwie 6:0 z liderem z Sieradza, można mieć uzasadnione oczekiwania na kolejne zwycięstwo.

O 14.00 w niedzielę futbolistów amerykańskich Rhinos Wyszków czeka ostatni występ w tym sezonie przed własną publicznością. Bardzo ważnymecz z Towers Opole może wreszcie przyniesie punkty naszym zawodnikom. Lekko nie będzie, więc warto pójść dopingować Nosorożce.

Na zakończenie niedzieli proponujemy mecz w Rząśniku, gdzie o 18.00 WKS zagra z Wisłą Jabłonna. Jest szansa na kolejne punkty dla rząśniczan.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom