SPORTOWY WEEKEND: Potrzebny doping!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Potrzebny doping!

10.05.2019
autor: mjk
W najbliższy weekend wyszkowskie kluby rozgrywać będą ważne mecze. Potrzebny jest doping, zapraszamy na stadiony!

Zaczynają w sobotę o 11.00 piłkarze WKS Rząśnik, którzy na wyjeździe zagrają z Wkrą Pomiechówek. Obie drużyny dzielą zaledwie dwa punkty w tabeli. Liczymy jednak na dobry wynik rząśniczan.
W samo południe ważny mecz zagra Wymakracz Długosiodło. Lider tabeli spotka się na włsanym obiekcie z trzecim w tabeli GKS Andrzejewo. Zwycięstwo oznaczać będzie praktycznie awans do A-klasy.
O 15.00 w sobotę w Radzyminie wyszkowski MZKS Bug zagra także bardzo istotne spotkanie. Mazur Radzymin ma tyle samo punktów co wyszkowianie i zajmują miejsce tuż przed naszym zespołem. Obie drużyny walczą o awans do IV ligi. Warto wybrać siędo Radzymina.
O 17.00 na wyszkowskim stadionie obejrzeć będzie można wielokrotnego mistrza Polski w futbolu amerykańskim - Seahawks Gdynia. Rhinos Wyszków do tej pory nie wygrał jeszcze spotkania, dlatego warto wybrać się dopingować naszych futbolistów.
W niedzielę z liderka tabeli, zespołem MOSiR Sieradz zagrają Loczki Wyszków. Początek meczu o godzinie 13.00 na wyszkowskim stadionie. Dziewczynom na pewno przyda się doping, aby podtrzymały wiosenną passę zwycięstw (sześć meczów z kolei).
Godzinę później w Rząśniku swój mecz zagra WKS Mystkówiec. Przeciwnikiem zawodników z gminy Somianka będzie drużyna GLKS Lelis. Liczymy na trzy punkty mystkówian.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom