SPORTOWY WEEKEND: Piłkarskie ostatki

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Piłkarskie ostatki

09.11.2019
autor: mjk
W weekend miłośnicy sportu nie powinni narzekać na brak atrakcji. Piłkarki i piłkarze powoli kończą jesienną rundę, siatkarze dopiero zaczęli.

SOBOTA
O 13 w Drobinie A-klasowy Wymakracz Długosiodło zagra ostatni mecz rundy jesiennej. Przeciwnikiem długosiodlan będzie lider tabeli - Błękitni Raciąż. Mamy nadzieję na dobry występ piłkarzy Wymakracza i urwanie punktów raciążanom.

Bug Wyszków zagra na stadionie miejskim o 15.00 swój ostatni mecz przed włąśną publicznością. Przeciwnikiem podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka będzie Wisła Jabłonna. Goście zajmują przedostatnie miejsce w lidze i każde inne rozstrzygnięcie jak wygrana wyszkowian byłaby wielką sensacją.

NIEDZIELA

O 13 w Rząśniku, miejscowy WKS podejmie w ostatnim meczu jesieni, zajmujące czwarte miejsce w tabeli, rezerwy Huraganu Wołomin. Mimo różnicy 8 punktów na korzyść gości, liczymy na dobry wynik rząśniczan.

O 13.30 przedostatni mecz jesieni, a ostatni na swoim boisku, zagrają Loczki Wyszków. Przeciwniczki - Zamłynie Radom - w ostatniej kolejce sensacyjnie pokonały lidera SMS Łódź. Zapowiada się bardzo ciężki mecz dla wyszkowianek, ale liczymy na ich dobry występ. wcześniej, o 11 ostatni mecz Ekstraligi Młodziczek zagrają młode piłkarki Loczków.

O 15 rozpocznie się ostatnia kolejka Wyszków Ligi. Co prawda nowego mistrza ligi poznaliśmy już w ubiegłym tygodniu, ale emocji na pewno nie zabraknie. Zagrają: 15.00: PBS w Wyszkowie - BBS; 16.00: Pascal FC Widelec - Czarna Elka; 17.00: Pomel Wyszków - GS Zabrodziaczek; 18.00: FC Diabły - Skuszew. Mecze odbywają się na boisku SP nr 4.

Wieczorem w niedzielę zagrają siatkarze Campera Wyszków. O 20.00 rozpocznie się ich wyjazdowe spotkanie z UKS Herkules Sulejówek. Od lidera rozgrywek wymagamy oczywiście zwycięstwa.

PONIEDZIAŁEK

O 10.00 w sali ZS nr 1 odbędą się IX Mistrzostwa Powiatu Wyszkowskiego w szachach, które jednocześnie są VII turniejem cyklu "O Puchar Wyszkowa". Zapowiada się świetna impreza dla miłośników królewskiej gry.

O 14.00 w Parku Miejskim wystartuje VIII Wyszkowski Bieg Niepodległości. BIegacze rywalizować będą na dystansach 1000 m (dzieci do lat 13), 2000 m (uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych) oraz 2000 m (open).
MajsterPlus728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020