SPORTOWY WEEKEND: Nareszcie grają!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Nareszcie grają!

01.08.2020
autor: mjk
Nareszcie! Zaczyna się nowy sezon piłkarski. W ten weekend niektóre zespoły z naszego powiatu zaczną grać o punkty, inne zaplanowały spotkania towarzyskie.

SOBOTA:
W samo południe piłkarze WKS Rząśnik zagrają mecz sparingowy z Bobrem Tłuszcz. Dla rząśniczan będzie to przedostatni sparing przed rozpoczęciem sezonu warszawskiej A-klasy.
O 17.00 w Długosiodle zawodnicy Wymakracza (również A-klasa, ale grupa ciechanowsko-ostrołęcka) rozpoczną sezon. Pierwszym przeciwnikiem będzie GUKS Krasnosielc. Z drużyną tą długosiodlanie w poprzednim sezonie (dokładnie 11 miesięcy temu, 1 września 2019) zremisowali na wyjeździe 1:1.
O 19.22 Bug Wyszków zacznie sezon Ligi Okręgowej. Przeciwnikiem wyszkowian będzie Wisła Jabłonna. W ostatnim pojedynku tych drużyn (listopad 2019) wyszkowianie wygrałi łatwo 7:2. Oby na starcie trudnego sezonu było podobnie.

NIEDZIELA:
W niedzielę 2 sierpniu, w ostatnim meczu kontrolnym, z III-ligowymi Fortami Piątnica zagrają Loczki Wyszków. Początek o 16.00 na stadionie miejskim. Z zawodniczkami z okolic Łomży wyszkowianki rywalizowały w II lidze w sezonie 2016/17, drukrotnie wygrywając (5:1 i 1:0). W tym sezonie nasze piłkarki grać będą w II lidze, Forty awansowały do III.
Również 16.00 WKS Mystkówiec Stary meczem towarzyskim byłych i obecnych piłkarzy klubu oraz piknikiem wraca na stadion w Mystkówcu. Po trzech latach udało się doprowadzić do powrotu „do domu”. Brawo WKS! Na pewno będzie dobra zabawa. Sezon WKS zaczyna 22 sierpnia.
Wielka Polska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość