SPORTOWY WEEKEND: Jest co oglądać!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Jest co oglądać!

13.09.2019
autor: mjk
Co prawda tylko dwa zespoły reprezentujące nasz powiat zagrają u siebie, ale pozostałe grają niedaleko od Wyszkowa, więc można się wybrać podopingować naszych sportowców.

SOBOTA
W sobotę o 13.00 swój mecz w niedalekich Markach zagrają piłkarze Bugu Wyszków. Ich orzeciwnikiem będzie miejscowa Marcovia, która zajmuje trzecie miejsce w lidze (tuż za Bugiem), mając tylko jeden punkit mniej od naszej drużyny. Zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek, dlatego warto wybrać się do Marek.
O 15.30 w Karniewie (ok. Makowa Maz., 50 km od Długosiodła) zagrają zawodnicy Wymakracza. Mecz Pełta Karniewo - Wymakracz Długosiodło to pojedynek zespołów, które w czterech dotyczasowych kolejkach zdobyły po sześć punktów. Spodziewamy się trudnego meczu, piłkarze z Długosiodła liczą na wsparcie kibiców.


NIEDZIELA
W niedzielę o 14.00 w Rząśniku odbędzie się mecz WKS Rząśnik - Grom II Warszawa. Jest szansa na trzy punkty, ponieważ goście do tej pory nie zdobyli jeszcze żadnego oczka w tym sezonie.

O 16.00 rozpocznie się pojedynek Iskra Zaręby Kościelne - WKS Mystkówiec Stary w ramach rozgrywek ostrołęckiej klasy B. WKS jest faworytem meczu, gospodarze nie zdobyli jeszcze w rozgrywkach punktu i stracili w dwóch meczach 9 goli.
O 17.00 na wyszkowskim stadionie zagrają Loczki Wyszków. Przeciwnikiem lidera II ligi kobiet będzie AZS UW Warszawa. Każdy mecz w bioeżących rozgrywkach będzie trudny, ale ten wyjątkowo, te drużyny znają się "jak łyse konie" i toczą od lat wyrównane pojedynki. Podobnie będzie w niedzielę.


MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom