SIATKÓWKA: Zostały dwa kroki. Pierwszy już w sobotę

02.03.2020
W piątkowy wieczór siatkarze Campera Wyszków pokonali w Warszawie MKS MDK. Naszym siatkarzom zostały tylko dwa mecze do końca sezonu zasadniczego. Pierwszy już w sobotę w Wyszkowie.

Zespół ze stolicy zaczął piątkowe spotkanie bardzo dobrze. Po zaciętej grze stołeczni siatkarze wygrali 25:23. po zaciętej grze. Warszawianie triumfowali 25:23. Drugi trzeci set były bardzo podobne. Wyszkowianie kontrolowali przebieg gry i wygrali do 17 i do 19. W czwartej partii gospodarze postawili twarde warunki Camperowi, set był bardzo wyrównany, ale w końcówce to podopieczni trenera Gerymskiego pokazali więcej doświadczenia i ostatecznie wygrali seta 26:24 i cały mecz 3:1.
Camper oczywiście utrzymał pozycje lidera III ligi. Najgroźniejszy przeciwnik, Trójka Kobyłka, pokonał UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:17, 25:15, 25:12).

MKS MDK Warszawa - KS Camper Wyszków 1:3 (25:23, 17:25, 19:25, 24:26)

Camper ma do rozegrania jeszcze dwa mecze w sezonie zasadniczym. W sobotę 7 marca o 17.00 wyszkowianie podejmą trzecią w tabeli Iskrę Warszawa. Na zakończenie wyszkowianie na wyjeździe zmierzą sie z ostatnim w tabeli Gromem Przytyk.