SIATKÓWKA: Znów porażka Campera (foto)

22.11.2018
Po bardzo słabym spotkaniu Camper Wyszków przegrał we wtorek z ostatnią drużyną w tabeli. Dla gości z Jedlińska było to pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Po sobotnim zwycięstwie z Zawkrzem Mława wydawało się, że nasi siatkarze wracają na właściwe tory. O ile początek meczu zdawał się potwierdzać tę opinię, to im dłużej trwał mecz, tym wyglądało to gorzej.
Pierwszego seta siatkarze Campera wygrali 25:21, jednak przyjezdni w drugiej partii zespół z Jedlińska wygrał bez większych problemów 25:17. Trzeciego seta wyszkowianie wygrywają 25:21 grając nieco lepiej. Kiedy wydawało się, że czwartego gracze Campera rozstrzygną na swoją korzyść, Radmot zaczął grać bardzo dobrze i mimo obecności na parkiecie po stronie wyszkowian doświadczonych zawodników, goście wygrali 26:24.
Siatkarze z Jedlińska byli wyraźnie na fali także w tie-breaku, pokonując bez większych problemów Campera 15:7, a tym samym wygrywając swój pierwszy mecz w tym sezonie III ligi 3:2.

Camper w najbliższą sobotę udaje się do Mrozów, gdzie zagra o 19.00 z GOSiR-em.

Camper Wyszków - SPS Radmot Jedlińsk 2:3 (25:21, 17:25, 25:21, 24:26, 7:15)
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku