SIATKÓWKA: Zmiany w Camperze

Sport

SIATKÓWKA: Zmiany w Camperze

31.07.2019
autor: mjk
Robert Czyżak będzie nadal stał na czele stowarzyszenia KS Camper Wyszków.
30 lipca odbyło się walne zgromadzenie członków stowarzyszenia. Przegłosowano między innymi zmiany we władzach klubu.
W skład zarządu wchodzić będą Andrzej Błachnio, Andrzej Obrębski, Robert Korytkowski oraz Paweł Wojtkowski. Wybrano również członków komisji rewizyjnej, którymi zostali: Michał Giziński, Dariusz Szulik oraz Sebastian Wójcik.
Najważniejsza funkcja - prezesa KS Camper pozostała nadal w rękach Roberta Czyżaka.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zaproszenie na piknik sportowy

Zaproszenie na piknik sportowy

Stowarzyszenie Absolwenci i Przyjaciele „Norwida” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida serdecznie zapraszają w sobotę 24 listopada do hali sportowej I LO. W III Turnieju Siatkówki o Puchar Stowarzyszenia Absolwenci i Przyjaciele „Norwida” weźmie udział 8 drużyn mieszanych.  Zapowiada się ciekawa rywalizacja, na pewno nie zabraknie emocji. Dodatkowych dostarczą konkursy – niespodzianki.
zobacz więcej
Olimpijski spokój (foto)

Olimpijski spokój (foto)

XXII Ceremonia olimpijska turnieju koszykówki, piłki ręcznej i biegu „Igrzyska Nadwiślańskie 2012” odbyła się 12 maja w szkole Podstawowej nr 1. Tradycyjnie poprowadzili ją Andrzej i Sebastian Rębowscy. Starają się zawsze jak najwięcej przekazać o zasadach prawdziwej rywalizacji sporto-wej i przestrzegania zasad fair play i, co najważniejsze w dzia-łaniach Klubu 2012, łączyć sport z kulturą i sztuką. Temu też służą konkursy literacko-plastyczne o tematyce sportowej.
zobacz więcej
SIATKÓWKA: Juniorzy Campera wygrywają

SIATKÓWKA: Juniorzy Campera wygrywają

Juniorzy Campera Wyszków we wtorek, 25 października rozegrali swoje kolejne spotkanie w lidze. Po pięciosetowym meczu zwyciężyli 3:2.
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: Poznaliśmy skład IV ligi

PIŁKA NOŻNA: Poznaliśmy skład IV ligi

W środę Mazowiecki Związek Piłki nożnej ogłosił podział IV ligi mazowieckiej. W porównaniu do naszych przewidywań sprzed tygodnia zaszły dwie zmiany. Z Bugiem zagra Unia Warszawa, przeniesiony także został Hutnik Warszawa, ten sam, z którym Bug zagrał w sobotę w sparingu.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku