SIATKÓWKA: Uwaga! Turniej półfinałowy w Wyszkowie!

Sport

SIATKÓWKA: Uwaga! Turniej półfinałowy w Wyszkowie!

26.04.2018
autor: Maciej J. Kowalski
Jeszcze wczoraj pisaliśmy, że turniej półfinałowy o wejście do II ligi odbędzie się w Sieradzu. Dziś okazało się, że gramy w Wyszkowie!

W turnieju zagrają Camper Wyszków, KPS Gietrzwałd, MOSiR Sieradz oraz UKS Arka Wojsławice.
Pierwotnie turniej miał się odbyć w Sieradzu. Po wycofaniu Mikolo Sokółka, miały wziąć w nim udział trzy drużyny. Jednak Polski Związek Piłki Siatkowej dołączył w miejsce wycofanej ekipy z Sokółki inną drużynę. Na co nie zgodzili się włodarze zespołu z Sieradza.
Oto oświadczenie MOSiR Sieradz: „Po otrzymaniu informacji o rezygnacji drużyny Mikolo Sokółka, powiadomiliśmy o zaistniałej sytuacji wydział rozgrywek PZPS. Pan Mariusz Nowakowski z tegoż wydziału, podjął decyzję, że turniej zostanie przeprowadzony z udziałem trzech drużyn. Po otrzymaniu takiej informacji, utworzyliśmy nowy komunikat turniejowy który rozesłaliśmy do zainteresowanych drużyn oraz związków piłki siatkowej z wydziałem rozgrywek włącznie. Tymczasem we wtorek poinformowano nas o trzeciej zmianie turniejowej, bo doszła jeszcze jedna drużyna. Biorąc pod uwagę, że na mecze piłki siatkowej w naszym mieście przychodzi 300-350 kibiców, zmuszeni bylibyśmy do ponownego druku plakatów oraz informacji w mediach i kolejnych zmian organizacyjnych za pięc dwunasta. To także niemałe koszty. PZPS nie stawia się w sytuacji nas jako organizatorów, ale także nie bierze pod uwagę kłopotów drużyny przyjezdnych, takich jak zmiana rezerwacji noclegów i wyżywienia, transportu oraz spraw ludzkich, jak choćby urlopy. Efekt jest taki, iż przez niepoważne potraktowanie naszego klubu przez PZPS musimy zrezygnować z organizacji turnieju."

Tym samym otworzyła się furtka do organizacji turnieju w Wyszkowie.
Program turnieju:
PIĄTEK 27.04
godz. 18.30  MOSiR Sieradz - Arka Wojsławice
godz. 21.00  Camper Wyszków - KPS Gietrzwałd

SOBOTA 28.04
godz. 15.30  KPS Gietrzwałd - Arka Wojsławice
godz. 18.30  Camper Wyszków - MOSiR Sieradz

NIEDZIELA 29.04
godz. 11.00  KPS Gietrzwałd - MOSiR Sieradz
godz. 14.00  Camper Wyszków - Arka Wojsławice
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku