SIATKÓWKA: Pierwsza porażka Campera w III lidze (foto)

18.11.2019
Mecz siatkarzy Campera z Trójką Kobyłka był prawdziwym pojedynkiem na szczycie. Były zwroty akcji, ładne zagrania, sporo kibiców. Niestety nie było happy endu. Wyszkowianie przegrali 2:3.

Podopieczni Sławomira Gerymskiego pierwsze dwa sety przegrali w końcówkach (do 21 i do 22). Przy stanie 0:2 nasi zawodnicy rozpoczęli jednak grę na wyższym poziomie, prowadząćw trzeiej partii nawet sześcioma punktami. W końcówce seta znów jednak do głosu doszli goście, którzy doprowadzili do remisu. Na szczęście wyszkowianie poderwali się do walki i wygrali seta do 23.
Czwartą partię od początku do końca kontrolowali gracze Campera. Zwyciężyli do 20 i kibiców czekał deser w postaci tie-breaka.
Lepiej zaczęli go goście, którzy uzyskali trzypunktową przewagę. Tym razem camperowcy gonili wynik i pod koniec seta doprowadzili do stanu 14:14. Niestety mocniejszymi nerwami wykazali się siatkarze Trójki i wygrali seta do 15 i cały mecz 3:2.
KS Camper Wyszków - Trójka Kobyłka 2:3 (21:25, 22:25, 25:23, 25:20, 15:17)
W czwartek swój mecz na szczycie grali także kadeci Campera - ich przeciwnikami był KPS Siedlce. Wyszkowianie przegrali 1:3.
KS Camper Wyszków - KPS Siedlce 1:3 (16:25, 6:25, 25:17, 19:25)