SIATKÓWKA: Pięć setów Campera z Jaguarem (foto)

17.02.2020
Na szczęście dla siatkarzy Campera nie sprawdziło się stare powiedzenie, mówiące, że "kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3". Po pięciosetowm pojedynku wyszkowianie wygrali z Jaguarem Wolanów 3:2.

Dwa gładko wygrane pierwsze dwa sety uśpiły nieco naszych siatkarzy, tym bardziej, że wygrali je bardzo łatwo (do 15 i do 19).
Niestety w trzecim secie zabrakło odpowiedniej koncentracji i zamiast łatwego 3:0 mieliśmy już tylko 2:1 dla gospodarzy. Goście z Wolanowa grali rozluźnieni i to przyniosło efekt także w czwartej partii - którą Jaguar wygrał po walce 25:22. Kibice (niestety, w liczbie zaledwie 55 osób) doczekali się więc ztie-breaka.
Wyszkowianie zdobyli na początek cztery punkty z rzędu i potem spokojnie kontrolowali sytuację, powiększając jeszcze przewagę. Dzięki temu gładko wygrali piątego seta 15:7 i cały mecz.
Punkt stracony w pojedynku z Jaguarem nie zmienił sytuacji na czele tabeli. Prowadzi Camper przed Trójką Kobyłka.

Camper Wyszków- Jaguar Wolanów 3:2 (25:15, 25:19, 19:25, 22:25, 15:7)

Następny mecz Camper zagra 28 lutego na wyjeździe z MKS MDK Warszawa.