SIATKÓWKA: Olimp był gościnny

22.10.2019

Siatkarze Olimpu Skaryszew okazali się gościnni i pozwolili zawodnikom Campera Wyszków na zdobycie pełnej puli punktów. Dzięki temu wyszkowianie zajmują pozycję lidera mazowieckiej III ligi.

Drugi mecz bez straty seta - tak na razie wygląda dorobek siatkrzy Sławomira Gerymskiego. Po wygranej z Zawkrzem Mława, przyszła kolej na wyjazdowy mecz z Olimpem Skaryszew. W pierwszym secie wyszkowianie kontrolowali grę i ostatecznie wygrali do 22. W drugiej partii gospodarze postawili Camperowi twardsze warunki, a o wygranej musiała zadecydować gra na przewagi. Ostatecznie nasi siatkarze wygrali 26:24. Trzeci set był najłatwiejszy dla Campera. Gospodarze byli już zmęczeni i zniechęceni porażką w drugiej partii. Wyszkowianie wygrali seta do 16 i z kompetem zwycięstw i bez straconego seta prowadzą w tabeli.

Olimp Skaryszew - Camper Wyszków 0:3 (22:25, 24:26,16:25)

Następny mecz Camper zagra w niedzielę, w hali WOSiR. Przeciwnikiem wyszkowian będzie ADS Wolta, zespół który oba pierwsze mecze przegrał 0:3. jest szansa na kolejne punkty Campera.