SIATKÓWKA: Metro wygrywa z Camperem (foto)

Sport

SIATKÓWKA: Metro wygrywa z Camperem (foto)

11.10.2016
autor: Michał Rogalski
Wychowankowie wyszkowskiego UKS Polonez, którzy wystartowali w obecnym sezonie, jako kadeci Campera w swoim trzecim meczu musieli uznać wyższość stołecznego Metra - 1:3. Wcześniej, w drugiej kolejce pokonali 3:0 RCS Radom.
Podopiecznym Zbigniewa Malinowskiego nie udało się powtórzyć wyczynu z przed roku, kiedy w finale rozgrywek II Ligi, reprezentując UKS Polonez Wyszków pokonali Metro. Spotkanie rozegrane 11 października na hali WOSiR tym razem potoczyło się po myśli przyjezdnych.
Jest to dopiero pierwsza porażka młodego zespołu. Przypominamy, że tydzień wcześniej kadeci pokonali RCS Czarnych Radom bez straty seta. Swój kolejny mecz rozegrają w najbliższy weekend, ponownie w wyszkowskiej hali z MKS MDK Warszawa.
11 października swój sezon zainaugurują juniorzy, którzy  o 18.45 podejmą na własnym parkiecie KPS Siedlce.
Seniorzy Campera Wyszków również przygotowują się na swojego startu w IV lidze. Mają już za sobą sparing z Wichrem Kobyłka, którego pokonali 3:1.
W składzie seniorów, w nadchodzącym sezonie zobaczymy między innymi byłych reprezentantów klubu: Adriana Grzybowskiego, Przemysława Czerwińskiego, Daniela Pędzicha, czy też Krystiana Kruka.
Camper poznał rywali w swojej grupie IV ligi MWZPS. Będą to: KS Zawkrze Mława, Ventus Zamek Ciechanów, UMKS Start GCKSiR Lipowiec Kościelny, UMKS Gwardia Legionowo i UKS Iskra Warszawa
Pierwszy mecz seniorzy Campera Wyszków rozegrają w Lipowcu Kościelnym


MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość