SIATKÓWKA: Maciej Główczyński nie jest już trenerem Campera

Sport

SIATKÓWKA: Maciej Główczyński nie jest już trenerem Campera

14.09.2018
autor: EB
Zarząd Campera Wyszków podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Maciejem Główczyńskim.

Godzinę temu na facebookowym profilu KS Camper pojawił się post: Zarząd klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Maciejem Główczyńskim. Maciek dziękujemy! Nazwisko nowego trenera zostanie ogłoszone wkrótce”... I post, i decyzja na pewno zaskoczyła wiele osób, nie tylko fanów siatkówki w naszym mieście. – To podziękowanie za 8 lat pracy? – nie kryje zdziwienia i rozczarowania zwolniony trener, który drużynę Campera w 2017 r. wprowadził do III ligi, a w tym roku niewiele brakowało, by awansowała do II ligi.

- Zostałem zwolniony – potwierdza Maciej Główczyński, przez ostatnie dwa lata grający trener drużyny siatkarskiej Camper Wyszków – wczoraj, w trybie natychmiastowym. Nie spodziewałem się tego, „troszeczkę” jestem zaskoczony. Zamiast iść na trening, zostałem wezwany na rozmowę przez zarząd Campera. Czemu mnie zwolniono? – to pytanie do zarządu klubu. Mogę się tylko domyślać.

Maciej Główczyński z Camperem związany jest od ośmiu lat, od dwóch lat łączy role zawodnika i trenera, i to z sukcesami! Udało mu się stworzyć drużynę złożoną tylko z wyszkowskich zawodników, czego nikt wcześniej nie dokonał. – Chłopaki grają za darmo – podkreśla. – Mamy zgraną drużynę, naszym celem był awans.

- Pracę z drużyną zacząłem od początku września. Zgłosiłem drużynę do rozgrywek, porezerwowałem sale na treningi, jest ułożony terminarz meczów. Udało się pozyskać nowych zawodników – wymienia, co już zrobił we wrześniu. – Myślałem, że podpisanie umowy z zarządem to tylko formalność. Co roku podpisywałem ją pod koniec września, żałuję, że nie zrobiłem tego na początku miesiąca.

Na pytanie, co dalej, odpowiada, że spotka się z chłopakami z drużyny. – Na pewno dalej będę budować siatkówkę w Wyszkowie – zapewnia.


Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan