SIATKÓWKA: Juniorki wygrywają za 3 punkty

31.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Juniorki Campera Wyszków w weekend wygrały swój pierwszy mecz za trzy punkty, pokonując UKS Rutki Płońsk. Wcześniej jednak uległy UKS Esperanto Warszawa
W sobotę wyszkowianki udały się do stolicy, gdzie spotkały się z niepokonanymi do tej pory zawodniczkami Esperanto. Warszawianki okazały się lepsze również od naszych siatkarek wygrywając 3:0, choć w drugiej partii mało brakowało do urwania seta faworytowi.
UKS Esperanto Warszawa - Camper Wyszków 3:0 (25:10, 25:23, 25:11)
Dzień później, we własnej hali nasze zawodniczki pokazały się z bardzo dobrej strony. Podopieczne Marty Wójcik pokonały wyżej notowane przeciwniczki z Płońska.
Wszystkie sety były dość wyrównane, ale wyszkowianki, niesione dopingiem kibiców, zwyciężały w pierwszych dwóch setach. Potem nastąpił set, w którym lepsze były siatkarki gości. Na szczęście w czwartym secie znów Camper pokazał swoją wyższość i zakończył mecz.
Camper Wyszków - UKS Rutki Płońsk 3:1 (25:22, 25:17, 21:25, 25:17)

Następny mecz na swoim parkiecie juniorki rozegrają 16 listopada z UKS Esperanto.