SIATKÓWKA: Iskrze nie pomógł Marcin Nowak (foto)

14.11.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Były reprezentant Polski, mierzący 215 cm Marcin Nowak, nie pomógł Iskrze Warszawa w meczu z Camperem Wyszków. Nasi zawodnicy wygrali gładko 3:0.
Warto było popatrzeć jak 42-letni Marcin Nowak porusza się na boisku. Przez wiele lat był filarem reprezentacji Polski i jej najwyższym zawodnikiem – mierzy 215 cm. Jeszcze w ubiegłym roku grał w ekstraklasie – w Espadonie Szczecin. W siatkówce liczy się jednak zespół. Zespół z Ursusa nie sprawił wysz-kowianom wielu problemów.
Szczególnie drugi set pokazał różnicę w klasie drużyn, a kilku naszych siatkarzy do indywidualnych osiągnięć może dopisać rubrykę „zablokowałem atak Marcina Nowaka”.
Trzeci set był najbardziej wyrównany, gra toczyła się punkt za punkt aż do stanu 19:19. Wtedy wyszkowianie odskoczyli na dwa punkty i przewagę utrzymali do końca seta.
Po godzinie i kilku minutach było już po meczu.
Następny mecz Cmaper gra 18 listopada w Wyszkowie z Zawkrzem Mława.

Iskra Warszawa - KS Camper Wyszków 0:3 (20:25, 11:25, 22:25)
MVP: Michał Drajer