Advertisement 
SIATKÓWKA: Finałowy turniej o II ligę w Miliczu

Sport

SIATKÓWKA: Finałowy turniej o II ligę w Miliczu

01.05.2018
autor: Maciej Kowalski
Wiadomo już, gdzie odbędzie się finalowy turniej o wejście do II ligi siatkówki mężczyzn. Zawodnicy Campera pojadą do Milicza.
Po zwycięstwie w turnieju półfinałowym do awansu do II ligi pozostał naszym siatkarzom tylko krok. Właśnie poznaliśmy miejsce, czas i przeciwników w turnieju finałowym.
Zawody odbędą się w dniach 18-20 maja w Miliczu (woj. dolnośląskie, 380 km od Wyszkowa).

Z kim zagramy?
Gospodarze turnieju MUKS Ziemia Milicka Milicz wygrali turniej półfinałowy w Namysłowie, pokonując Volley Jelcz Laskowice (3:2) oraz Start Namysłów i AZS Rafako Racibórz (po 3:0).
Drugim przeciwnikiem jest AZS AWF Biała Podlaska. W turnieju półfinałowym, którego byli gospodarzem, siatkarze z Białej Podlaskiej przegrali z Hetmanem Włoszczowa 0:3 oraz pokonali Spartakusa Adamówka 3:1 oraz GKPS Gorlice 3:0. Dało im to drugie miejsce i prawo gry w finale.
Ostatnim klubem z którym spotkają się nasi siatkarze jest FSKiP ECWBS Volley Bydgoszcz. W turnieju, który odbywał się w Bydgoszczy gospodarze zajęli drugie miejsce. Pokonali znany nam Wicher Kobyłka 3:1, wygrali 3:2 z zespołem Kaniasiatka Gostyń oraz przegrali 1:3 z UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom